Jesienią 2014 r. Givenchy Perfume House opublikował perfumy damskie Dahlia Divin, które według przewidywań krytyków są ogromnym sukcesem. I mieli rację! Dzisiaj zapach Givenchy Dahlia Divin bije rekordy w sprzedaży. Dla domu mody perfumowana woda Givenchy Dahlia Divin została stworzona przez olfaktologa Francoise Donsch, która kieruje odpowiednim działem. Jest także znakomitym sprzedawcą. Według Francoise ten zapach jest w pełni zgodny z portfolio perfum Givenchy, ponieważ łączy w sobie i kwiatowy oraz odcienie drzewne i szyprowe. Twarz nowego zapachu, który kontynuował serię perfum dom mody "Givenchy" , została piosenkarką Alisha Keese, słynną amerykańską divą R & B.

Opis zapachu

Podobnie jak wszystkie smaki produkowane przez firmę "ZHivanshi", kobiece perfumy Dahlia Divin posiadają charakterystyczny olfactive signature - akordy jaśminowego sambaka i sandała. Połączenie aromatów delikatnego, białego mlecznego kwiatu, który zyskuje niewyobrażalną siłę i uwodzenie w procesie destylacji, oraz drzewo sandałowe używane w Indiach do medytacji, a także w celu uwodzenia, gwarantuje sukces perfum Dahlia Divin. Ale nie myśl, że obecność tych nut sprawia, że ​​smak staje się mroczny i uciążliwy. Francoise Donsch udało się stworzyć kompozycję pełną radości i dynamiki. Perfumy Givenchy Dahlia Divin zawierają w górnej nutce śliwkę odmiany Mirabelle, która uważana jest za prawdziwy francuski składnik. Perfumiarze rzadko używają tego komponentu podczas tworzenia kompozycji, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że piramida okaże się zbyt prosta i słodka. Jednak z zapachem Dahlia Divin tak się nie stało. Mieszanka owocowych akordów, wywołująca myśli o bezgranicznej radości, oraz eleganckie, seksowne, uwodzicielskie, mistyczne nuty zaskakują jej atrakcyjnością:

  • Nuty główne: śliwka mirabelki śliwka;
  • nutami serca : biały kwiat, jaśmin sambac;
  • nut bazy: drzewo sandałowe, paczula, odbiornik.
Sekrety tajemnic

W każdym domu mody obowiązują pewne prawa, a Givenchy nie jest wyjątkiem, dlatego noszenie perfum Dahlia Divin, których opis bez testu jest niekompletny, jest zalecane przez zasady. Nawet podczas prezentacji nowości w 2014 roku model, który wykonywał twarz zapachu, był ubrany w luksusową złotą suknię. Do jego krawiectwa, projektant Riccardo Tishi użył tiulu, satyny i kulawego. I to nie przez przypadek, ponieważ, według Francoise Donsch, Givenchy Dahlia Divin1 Zapach Givenchy Dahlia Divin, choć w połączeniu z absolutnie każdym materiałem, jest w pełni ujawniony na miękkich, gładkich tkaninach. Jeśli posłuchasz tego zalecenia, magiczna pachnąca chmura, stworzona przez perfumy, będzie trzymana na ubraniach przez około cztery dni.

Aby polepszyć efekt, warto spryskać toaletę toaletową Givenchy Dahlia Divin dla kobiet nie tylko na skórze, ale również na ubraniach, a nawet akcesoriach. Ale tylko jeśli zapach, który nosisz w okresie jesienno-zimowym. Faktem jest, że w chłodne dni aromat rozwija się gorzej, więc potrzebujesz go, odpowiednio, więcej. Jeśli chodzi o trwałość, perfumy damskie z domu perfumeryjnego Givenchy zachowują aromat przez 4-6 godzin, a odczujesz lekką obecność czarujących świeżych nut na ubraniach nawet po praniu. Oczywiście ten zapach zasługuje na uwagę kobiet, które preferują wysokiej jakości luksusowe perfumy.

Woda toaletowa dla kobiet Givenchy Dahlia Divin, która ma ogromny magnetyzm, jest dostępna w standardowych butelkach o pojemności 30, 50 i 75 mililitrów.