Duchy muszą pasować do stylu życia, nastroju, dlatego muszą być zmieniane tak często, jak wymaga tego dusza. Nowe perfumy nie są gorsze niż nowe ubrania, które mogą dać właścicielowi pewność siebie i własnej atrakcyjności.

Perfumy Givenchy Hot Couture - opis

Ten zapach należy do Ciebie grupa kwiatów . Został stworzony przez znanych perfumiarzy Jacquesa Cavaliera i Alberta Morallisa w 2000 roku, a projekt butelki i pudełka należy do Serge Mans. Kompozycja składa się z następujących notatek:

  • Nuty głowy : zapach bergamotki, malin i pomarańczy - dominują one w zapachu;
  • nutami serca: pachną jak pieprz, wetiwer, magnolia, dzięki czemu perfumy są wyjątkowe;
  • Nuty bazy: otwierają się niezapomnianym pociągiem piżma, bursztynu i drzewa sandałowego - są otoczone miękkością i słodyczą.

Pomimo przewagi słodyczy, w perfumach z Żivansha Hot Couture jest kwaśność i ostra pieprzona nuta. Zapach ma dobrą jędrność - przez cały dzień będzie Ci towarzyszył, dając pozytywne emocje.

Co najlepsze, te perfumy są noszone w chłodnym sezonie - jesienią i zimą, idealne do użytku w ciągu dnia. Gdziekolwiek je założysz, poczujesz się szczęśliwy i duchowy.

Givechy hot couture1

Hot Couture Pink od Givenchy

Aromat Hot Couture Pink to lżejsza wersja Hot Couture, występuje w formie wody toaletowej, ale ma ten sam zestaw nut i zapachów nie mniej ekspresyjnych niż perfumy. Woda toaletowa brzmi cienko, pozostawia delikatną chmurę świeżych letnich jagód, dobrze dostosowaną do każdej porze roku. Ten smak może być używany nawet przez bardzo młodych ludzi. Pomimo swojego statusu wody toaletowej, Givenchy's Hot Couture Pink wydaje się być drogim zapachem.

Jeśli chcesz, aby lekkość i jędrność, moc aromatu były jednocześnie łączone w perfumy, zdecydowanie powinieneś przetestować ten perfum i wodę toaletową od Zhivansha. Należy mieć na uwadze, że te zapachy mogą pachnieć inaczej na różnych kobietach - mogą nie pasować komuś, a inne będą czuć się świetnie w ich uroczej mgle o każdej porze roku. W każdym razie Givenchy jest oznaką dobrego smaku, symbolu wysokiej jakości i oryginalnych smaków. Koszt perfum jest dość wysoki, ale każda kobieta może sobie pozwolić na perfumowaną wodę.