Specjalna powłoka pępowinowa wkładek żelowych jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie akcesoriów do obuwia, wykonuje funkcję masażu, a płynny wypełniacz równomiernie rozprowadza ładunek po całej stopie. Ten niewielki szczegół pomaga uniknąć nie tylko problemów z chorobą nóg, ale także ma korzystny wpływ na układ krwionośny i kręgosłup.

Wkładki żelowe do butów

W gorącym sezonie wielu fashionistek lubi ubierać się w sukienki i sarafany, uzupełniając zespół o sandały. Jednakże, gdy stopa się poci, stopa zaczyna się poruszać w dół, a palce są brzydko wybrzuszone do przodu. Aby tego uniknąć, pomogą wkładki żelowe do sandałów z powłoką antypoślizgową. Są one nieco mniejsze od zwykłego modelu. Z reguły brakuje części, w której znajdują się palce. Dzięki temu wkładki nie będą wychodzić spod stopy, a dziewczyna będzie mogła cieszyć się spacerem, nie myśląc o tym, jak wygląda. Musisz jednak wybrać modele wykonane z medycznego technogelu. Surowiec pochłania wilgoć, więc stopy zawsze będą w stanie suchym, bez względu na temperaturę na ulicy. Jeśli but jest wystarczająco otwarty, warto preferować pół-wkładki, które są przymocowane do przedniej części stopy. Wykonując te same funkcje ochronne, nogi będą wyglądać jeszcze atrakcyjniej.

W przypadku butów zamkniętych na obcasach preferowane są wkładki żelowe ortopedyczne. Podpory Instep są doskonałą ochroną przed płaskie stopy , a specjalna powierzchnia żebrowana wykonuje funkcję masażu, dzięki czemu usuwa obciążenie z nóg i sprawia, że ​​spacer jest bardziej pewny siebie i pełen wdzięku.

Jak używać wkładek żelowych?

Z reguły większość modeli jest wyposażona w samoprzylepną podstawę. W związku z tym korzystanie z nich jest bardzo łatwe i proste. Najpierw jednak dobrze umyć wnętrze buta i wysuszyć. Po tym warto usunąć folię ochronną z wkładki i przykleić ją do butów lub sandałów lepką stroną. Na koniec przyciśnijcie je dobrze, aby były dobrze okopane na butach.

Wkładki są wyjmowane tak łatwo, jak się zakładają. Po użyciu producenci zalecają pranie, po czym można je ponownie założyć.

Wkładki żelowe są prawdziwym Wellness dla kobiecych nóg. Przestań tolerować ból i dyskomfort. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś i na pewno jeszcze raz podziękuje Ci jutro.

wkładki żelowe1wkładki żelowe2wkładki żelowe3
wkładki żelowe4wkładki żelowe5wkładki żelowe6
wkładki żelowe7wkładki żelowe8wkładki żelowe9