Jaka dziewczyna nie kocha kąpiel czy sauna? Dobrze jest wyparować, pozwolić mięśniom całkowicie odpocząć, a skóra usunąć niepotrzebne toksyny - co może być najlepszym odpoczynkiem? Po kąpieli w łaźni parowej zawsze przyjemnie jest zrobić ulubioną maskę, peeling i zabieg odżywiania skóry. Ale w saunie i saunie konieczne jest również posiadanie obowiązkowych akcesoriów kąpielowych. Najważniejszym dodatkiem do kąpieli i saun jest modne pareo. Taka rzecz będzie nie tylko pomocna w przyjemnym pobycie, ale także zademonstruje twoją atrakcyjność w granicach rozsądku. Sauna pareo jest również wielofunkcyjna. Może służyć jako ręcznik, a także szlafrok lub pościel. Dlatego, mając taki dodatek do kąpieli, oszczędzasz również miejsce w torbie na kąpiel. Dzięki gumce z tyłu możesz regulować pareo w zależności od objętości. Wygodny zapięcie w formie rzepy nie zmusza do wysiłku i marnowania czasu przy zdejmowaniu i zakładaniu pareo kąpielowego.


Rzeczywisty materiał na kobiece pareo do kąpieli

Ważnym punktem przy wyborze pareo do kąpieli i sauny jest naturalność tkaniny. W żadnym przypadku syntetyki nie będą odpowiednie dla tego rodzaju rekreacji. Ponadto nie wybieraj śliskich materiałów - jedwabiu, satyny, szyfonu. Oczywiście są znacznie ładniejsze, ale nie nadają się do kąpieli. Najlepiej wybrać pareo z następującej klasyfikacji:

  1. Terry Pareo do kąpieli . Mahra - najtańszy i popularny materiał do kąpieli. Przędza z miękkiej przędzy bawełnianej pochłania wilgoć, nie ślizga się i jest przyjemna dla ciała.
  2. Pościelowa bielizna do kąpieli . Len oprócz przyjemnych doznań ma również wiele cech leczniczych i użytecznych. Po wypłukaniu ciała płótno pomaga przywrócić termoregulację, nie zakłóca ważnych procesów zachodzących w skórze oraz sprzyja przywróceniu i odżywieniu. Dziś znalezienie czysto lnianego pareo do kąpieli jest dość trudne, chyba że sam je uszyjesz. Dlatego projektanci oferują duży wybór kombinacji modeli z lnem i bawełną gładką lub waflową.
  3. Pareo do kąpieli z mikrofibry . Mikrofibra jest najdroższym materiałem. Ale w porównaniu do mahry, ponieważ wchłonął wilgoć, nie staje się ciężki i łatwiej wyschnąć.
Pareo do kąpieli i saun1Pareo do kąpieli i saun2Pareo do kąpieli i saun3
Pareo do kąpieli i saun4Pareo do kąpieli i saun5Pareo do kąpieli i saun6
Pareo do kąpieli i saun7Pareo do kąpieli i saun8Pareo do kąpieli i saun9