Teraz wiele osób stara się wyróżniać z tłumu swoim ubraniem, stylem lub dodatkami. Im bardziej oryginalny obraz, tym lepiej. Dlatego coraz więcej dziewcząt woli nabywać nie prostą, ale niecodzienną biżuterię, która jest w stanie nie tylko przyciągnąć uwagę, ale także wyrazić swoją "odmienność".

Przegląd niezwykłej biżuterii

  1. Dekoracje architektoniczne. Słynny francuski jubiler Philip Turner wywołał sensację swoją kolekcją pierścieni w postaci słynnych budowli świata. Produkcja jednego modelu czasami zajmuje około 5 miesięcy, co wpływa na ich koszt. W tym samym czasie popularność niezwykłej złotej biżuterii jest dość duża.
  2. Pierścienie z sekretem. Prawdziwie kobieca dekoracja. W końcu nikt nie lubi takich sekretów jak oni. Po kliknięciu na specjalny łącznik otwiera się pokrywa tej niezwykłej biżuterii ze złota lub srebra, a wewnątrz może znajdować się miniaturowy kwiat, ptak lub inna figurka. Niektóre modele nie mają w sobie nic, a następnie mogą być używane do przechowywania drobiazgów.
  3. Pierścienie, runy. Projektant Joan Zicker stworzył kolekcję niezwykłej srebrnej biżuterii w formie run. Każdy pierścień kopiuje jeden ze skandynawskich run i wykonuje określone zadanie.
  4. Dekoracje anatomiczne. Pierścienie te są miniaturami narządów ludzkich, takich jak tarczyca, mózg i serce. Tak niezwykła biżuteria srebrna jest popularna wśród lekarzy.
  5. Oryginalne dekoracje dla użytkowników komputerów. Niezwykłe kolczyki zaprezentowała fińska firma Chao & Eero. Wykonane są w formie emotikonów, cytatów i wykrzykników.
  6. "Apetyczne" dekoracje. Wykonane takie dekoracje w postaci jedzenia. Wygląda bardzo nietypowe kolczyki z wisiorka lub precla.
  7. Niezwykłe dekoracje ślubne. Każda panna młoda nie odmówi próbowania przedmiotów w formie amorek, serc i zakochanych par.

Najbardziej niezwykłe dekoracje to oryginalne pomysły.

Wielu różnych projektantów biżuterii tworzy dzięki swojej wyobraźni. Mogą to być pierścionki, zawieszki na kolczyki i nietypowe ozdoby do włosów. Mogą mieć postać spinaczy do bielizny, karniszy, klatek dla ptaków lub opon samochodowych.

Ale prawdopodobnie najbardziej oryginalne będą nie tylko obrazy organów ciała, zwierząt, runy i szkielety, ale także materiał produkcji. Oprócz srebra, złota i platyny często używane są również inne materiały. Na przykład stosowane są tworzywa sztuczne, ceramika, suszone owoce, koraliki, nici jedwabne, pióra, drewno.

Niezwykłe ozdoby 1Niezwykłe dekoracje 2Niezwykłe ozdoby 3
Niezwykłe dekoracje 4Niezwykłe dekoracje 5Niezwykłe dekoracje 6
Niezwykłe dekoracje 7Niezwykłe ozdoby 8Niezwykłe dekoracje 9