Kiedy chcesz zrobić coś w swoim stylu, niezwykłe damskie torebki przychodzą na ratunek. Współcześni projektanci mają dość wyobraźni i talentu, aby tworzyć fantazyjne kształty toreb, które wydają się być prawdziwym cudem - który jest wart tylko torby zegarkowej od Braccialini lub ogromnej okrągłej torby od Chanel.

Najbardziej niezwykłe torby

W rzeczywistości wśród znanych projektantów rzadko ktoś decyduje się odtworzyć absolutnie oryginalny kształt torby. Przyczyna tego leży prawdopodobnie w popycie: nie każda dziewczyna zdecyduje się zabrać ze sobą psią torbę lub domek, a zdecydowana większość preferuje klasyczne formy. O wiele łatwiej jest znaleźć dziwną rzecz od mało znanych firm lub początkujących projektantów, którzy nie są jeszcze zaangażowani w dostawy odzieży na dużą skalę i są gotowi na twórcze eksperymenty. Istnieje jednak odrębna marka specjalizująca się w szyciu oryginalnych toreb - Braccialini. Czasami na pokazach mody można zobaczyć ciekawe torby od światowych projektantów, ale zdarza się to bardzo rzadko.

Torby o nietypowym kształcie można znaleźć na:

  1. Chanel. W kolekcji 2012 świat został uderzony ogromną rundą Torby Chanel . Są one niewątpliwie niewygodne w codziennym życiu, a raczej są aktem uderzenia w kolekcję, ale ta oryginalność jest godna uwagi.
  2. Valentino. Również w 2012 roku dom mody Valentino wyróżnił się torbami: przezroczyste plastikowe sprzęgła pokazały modele na prezentacji kolekcji. Do pewnego stopnia przypominały zwykłe przezroczyste pudełko z łańcuchem. Weź to Torba Valentino z bardzo szczerą dziewczyną, która nie chce ukrywać przed światem tego, co nosi ze sobą.
  3. Braccialini. Ta włoska marka od dawna tworzy niezwykłe skórzane torby. Słusznie można powiedzieć, że są to małe arcydzieła godne podziwu, bo miłość twórców do kultury, zwierząt i drobnych cudów w formie baśniowych zamków, niezwykłych maszyn itp. Jest oczywista. Noś go przy sobie każdego dnia i ciesz się doskonałą jakością nie tylko pomysłów, ale także wydajności.
Fancy Bags 1Fancy Bags 2Fancy Bags 3
Niezwykłe torby 4Niezwykłe torby 5Fancy Bags 6
Fancy Bags 7Fancy Bags 8Fancy Bags 9