Ubrania, dodatki i buty z domu mody Chanel słusznie nosi tytuł "kultu". Pod kierownictwem niezrównanego couturiera Karla Lagerfelda, projektanci domu kontynuują tradycje ustanowione przez słynną mademoiselle Coco i tworzą modne rzeczy, które mogą stać się "punktem kulminacyjnym" obrazu i przekształcić kobietę w prawdziwą, wyrafinowaną kobietę. Właśnie dlatego produkcja każdej kolekcji marki daje prawdziwą sensację w świecie mody.

Klasyczne modele toreb od Chanel 2013

Biżuteria, buty, paski, rękawiczki, szaliki, portfele i torebki Chanel są dodatkami statusu, które wymownie wskazują na status społeczny właściciela i jej nienaganny gust. Potwierdzeniem powyższego może być inna kolekcja marki.

Linia opiera się na kultowym modelu torebki Chanel 2.55, stworzonej przez Coco Chanel w 1955 roku. Klasyczny model pikowanej skóry ze złotym łańcuszkiem i markowym logo marki prezentowany jest w kilku aktualnych kolorach. Oprócz tradycyjnych czarno-białych modeli z kolekcji dostępne są opcje:

  • kobalt;
  • szmaragdowo zielony;
  • cytrynowy żółty;
  • perłowy szary;
  • karmel;
  • złoty kolor;
  • kolory fuksji.

Torebki wykonane są z wysokiej jakości gładkiej i lakierowanej skóry cielęcej, gęstych tkanin i skóry gada.

Obecne w nowej kolekcji toreb Chanel i oryginalnych modeli w formie piramidy z gładkiej skóry, pojemnych pojemników i pięknych złotych szponów ozdobionych koralikami i złotymi liśćmi.

Na szczególną uwagę zasługuje nowa interpretacja modelu Chanel Boy. Ta elegancka torebka wygląda naprawdę królewsko: wysokiej jakości skóra, luksusowe orientalne wzory koralików, cyrkonie i jaskrawe sztuczne kwiaty, tradycyjne pasy, biżuteria w postaci łańcuchów, futer i markowych zatrzasków, a także szlachetna kolorystyka.

Ekstrawaganckie modele toreb Chanel

Oprócz klasycznych modeli uwielbianych przez wielu fashionistek, nowa kolekcja torebek Chanel 2013 zawiera bardzo ekstrawaganckie opcje. Doskonałym przykładem jest gigantyczna torba plażowa. Ten ekskluzywny dodatek jest wykonany w postaci klasycznej okrągłej torby z białej pikowanej skóry nawleczonej na dwa obręcze z czarnego plastiku. Tradycyjnie torba ozdobiona jest tradycyjnym zamkiem w postaci logo marki. Sam mistrz Karl Lagerfeld stał się autorem ekstrawaganckiego pomysłu na torbę.

Niezwykłe akcesorium, pomimo swojego rozmiaru, jest bardzo lekkie i może wykonywać wiele funkcji naraz. Można go łatwo dopasować do niezbędnych akcesoriów plażowych i rzeczy. Niezwykły kształt uchwytów torby dzięki możliwości użycia go jako wieszaka na rzeczy. Wystarczy włożyć torbę na piasek, a do dyspozycji jest funkcjonalny wieszak!

W kolekcji torebek Chanel na ciepłą sezon prezentowany jest kolejny oryginalny model torebki - kopertówka w kształcie detalu od projektanta dziecięcego Lego. Miniaturowa "kopertówka" na długim złotym łańcuszku jest wykonana z tworzywa sztucznego i wygląda tak, jakby właśnie została złożona z małych części dziecięcego projektanta.

Ta "zabawkowa" torebka jest dostępna w kilku kolorach. Wraz z jaskrawymi czerwonymi, żółtymi, kobaltowymi, zielonymi i różowymi modelami prezentuje się oryginalny model przezroczystego plastiku z czarnymi wstawkami Torby Chanel 2013 to niesamowita kwintesencja elegancji, kobiecości i wyszukanego szyku, które mogą stać się "atrakcją" każdego wyglądu i przyciągnąć dla siebie entuzjastyczne poglądy innych.

torby chanel 1torby chanel 2Chanel 3 torby
torby chanel 4torby chanel 5torby chanel 6
torby chanel 7torby chanel 8torby chanel 9