Wszystko, czego dotknęła ręka wielkiego włoskiego projektanta mody Valentino Garavaniego, jest skazane na sukces. Ta osoba ma tak delikatny smak, wykwintne poczucie miary i stylu, że nabywając każdą ze swoich prac projektowych, możesz być w 100% pewna, że ​​będziesz w najlepszej formie. Na przykład, trzymając torbę stworzoną zgodnie ze szkicem Valentino Garavani, możesz po prostu zebrać podziwiające spojrzenia.

Pomimo faktu, że sam mistrz zakończył karierę w branży mody już w 2008 roku, stworzona przez niego marka Valentino kontynuuje jego udane istnienie i dziedziczy wszystkie te wspaniałe osiągnięcia, które włoski geniusz dał światu. Tak więc większość worków Valentino została stworzona przez samego Garavani. Te akcesoria stały się naprawdę legendarne, więc mimo odejścia mistrza z branży, dom mody regularnie wydaje nowe losy najpopularniejszych modeli. Nie jest to zaskakujące, ponieważ zapotrzebowanie na torby od Valentino Garavani stale rośnie i jest pod wieloma względami podgrzewane przez gwiazdy Hollywood, które są po prostu zakochane w tych akcesoriach. Ponadto wiele modeli tej marki jest nie tylko elegancka, ale także dość pojemna i trwała (mówimy przede wszystkim o takich modelach jak Nuage, Maison, Histoire). Oczywiście wysoka cena wynika z wysokiej jakości, więc nie każda kobieta może sobie pozwolić na którąkolwiek z tych torebek - koszt większości "promowanych" modeli zaczyna się od 500 cu

Mimo to dom mody stworzony przez Valentino Garavaniego dba o to, aby ich prace mogły być noszone nie tylko przez przedstawicieli wyższych warstw społecznych.

Czerwone torby Valentino

Dom mody Valentino jest również zaangażowany w wypuszczenie tańszej linii odzieży i akcesoriów o nazwie "Red Valentino". Ta linia skierowana jest do młodych ludzi, którzy dużo wiedzą o modzie i dbają, aby zawsze wyglądać po prostu genialnie. Wizytówki Red Valentino to torebki z charakterystycznymi kokardkami i lekkie dziewczęce tiulowe sukienki. Torby od Red Valentino prezentowane są w różnych modelach - od torebek sprzęgłowych, a skończywszy na przestronnych "dużych torbach". Zakres cen tych toreb zależy od ich wielkości - koszt sprzęgła zaczyna się od 250 $, ale w przypadku dużej torby z etykietą Red Valentino trzeba zapłacić co najmniej 350 $.

Marki Doubles

Próbując znaleźć torbę od Valentino Garavani (zwłaszcza jeśli robisz to przez Internet), zwróć uwagę na fakt, że dom mody Valentino produkuje tylko cztery linie odzieży i akcesoriów:

  • Valentino;
  • Valentino Garavani;
  • Valentino Roma;
  • Valentino Red.

Wiele innych marek, które mają na swoim nazwisku słowo Valentino, nie ma nic wspólnego z nazwiskiem projektanta Valentino Garavani. Jednak nie myśl, że to jest fałszywe. Nazwa "Valentino" jest dość powszechna we Włoszech, więc wiele marek ma podobne nazwy. Na przykład torby Valentino Rudy wyróżniają się szczególną jakością, wyrafinowaniem i elitarnością. Ich produkcja jest zaangażowana we włoską markę Valentino Rudy, która od 1972 roku zajmuje godne miejsce wśród towarów klasy premium i specjalizuje się w produkcji luksusowych akcesoriów skórzanych. Torby Valentino Rudy są warte swojej jakości - od 250 cu

Wiele innych włoskich marek wydaje podobne produkty. Na przykład torby skórzane Walter Valentine i torby Mario Valentino (ich cena zaczyna się od 150 dolarów) są dość dobrej jakości i kunsztu.

Valentino Rossi to marka, która produkuje również torebki, ale wyraźnie traci jakość wszystkich wymienionych marek. To samo można powiedzieć o Valentino Fabiano - te torby są znacznie tańsze (cena zaczyna się od 30 USD), ale nie należy winić ich jakości.

Torby Valentino 1Torby Valentino 2Torby Valentino 3
Torby Valentino 4Torby Valentino 5Torby Valentino 6
Torby Valentino 7Torby Valentino 8Torby Valentino 9