Jeśli chcesz stworzyć jasny i pozytywny wizerunek, zwróć uwagę na żółte torby modne w tym sezonie.

Żółte damskie torebki

W zależności od kształtu i materiału wyróżniamy następujące modele żółtych toreb:

  1. Najpopularniejszymi modelami są duże skórzane żółte torby. Oprócz praktyczności takich opcji i wszechstronności. Na przykład możesz stworzyć spokojny i jednocześnie bardzo jasny pakiet biurowy, łącząc żółtą torbę z klasycznymi garniturami. Również te torby są odpowiednie dla romantycznych młodych kobiet, w szafie której dominują jedwabne sukienki. Model skórzanej żółtej torby z rozcięciami z pewnością stanie się Twoim ulubionym.
  2. Inną popularną i uniwersalną opcją na każdy dzień jest żółta torba na ramieniu. Takie średniej wielkości modele są odpowiednie dla osób, które cenią wygodę i lubią znajdować się w centrum uwagi.
  3. Bardzo interesujące będzie wyglądać trochę na żółto dzianinowa torba . Ten model nadaje się przede wszystkim dla kreatywnych ludzi, którzy chcą podkreślić swoją indywidualność i oryginalność.
  4. Opcją na wieczorne wyjście jest żółta lakierowana kopertówka.

Jaka jest kombinacja żółtej torby?

Najbardziej popularna i popularna opcja na jesień - połączenie czerni i żółci. Na przykład czarna sukienka w prostym stylu podkreśli Twoją elegancję, a jasnożółta torebka doda pozytywnego nastawienia do obrazu.

Również żółty kolor doskonale łączy się z tak szlachetnymi odcieniami, jak szmaragd i szafir. Taka kombinacja (na przykład szafirowy płaszcz i jasnożółta torebka) zapewni pozytywne nastawienie nawet w najbardziej pochmurny dzień, nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego otoczenia.

Torba w kolorze słońca jest idealna także dla dziewczynek, których ubrania są zdominowane przez dżins. Nie bój się eksperymentować i łączyć żółtych z innymi jaskrawymi kolorami. Na przykład taka kombinacja jak Jeansowe szorty z koronką , purpurowy lub fioletowy top i żółta torba to doskonała propozycja na spacery z przyjaciółmi lub podróżowanie.

Żółta torba 1Żółta torba 2Żółta torba 3
Żółta torba 4Żółta torba 5Żółta torba 6
Żółta torba 7Żółta torba 8Żółta torba 9