Historia powstania linii perfum światowej sławy marki Dolce Gabbana pochodzi z zapachu Dolce Gabbana pour Femme, wydanej w 1992 roku. Dziś ta nazwa jest znana wszystkim, którzy są bezpośrednio związani z perfumami, ponieważ można ją bezpiecznie nazwać klasykami światowymi.

Jasny i luksusowy zapach Dolce Gabbana pour Femme ma w swoim składzie prawie dwadzieścia składników, które są tak harmonijnie połączone ze sobą, że prawie nikt nie pozostaje obojętny. Wspaniałe duchy podkreślają naturalne piękno kobiet, czynią je czułymi, zmysłowymi i niesamowicie atrakcyjnymi, nie tracąc przy tym na uwadze innych.

Perfumy i kompozycje perfum Dolce Gabbana pour Femme

Skład perfum Dolce Gabbana pour Femme jest niezwykle wszechstronny. Mimo że ten zapach jest wystarczająco kobiecy i spokojny, możesz nagle usłyszeć ostre i jasne dźwięki, które powodują u niego uwodzicielskie przepełnienie. Jeśli pierwsza opcja, wydana w 1992 roku, została sklasyfikowana jako aldehydowo-kwiatowy, to dzisiejszy zapach, który po raz pierwszy ujrzał światło w 2012 roku, można przypisać do owoców i kwiatów, a nawet w pewnym stopniu do drewna:

  • górne nuty: otwiera je potężna kombinacja malin i mandarynek;
  • średnie nuty: niesamowita kompozycja jaśminu i pomarańczy;
  • podstawowe uwagi: zapach ospałego neroli.
Dolce Gabbana pour Femme 1

Nawet w przypadku długotrwałego noszenia perfum pozostawia długi pociąg składający się z nut wanilii i pastylki. Pomimo składu bazy, nie jest zbyt słodki, ponieważ jest rozcieńczony aromatem drzewo sandałowe i ostry odcień heliotropu.

Chociaż zapach Dolce Gabbana pour Femme eau de Parfum w 2012 roku, a także ulepszoną wersję Intense, wydaną w 2013 roku, można wykorzystać o każdej porze roku, jednak większość kobiet preferuje zimną zimę, ponieważ ma efekt ocieplenia. Jednak u niektórych dziewcząt doskonale się ujawnia w upalne lato.

Według większości ekspertów ten zapach jest odpowiedni wyłącznie dla młodych ludzi w wieku poniżej 30 lat. Jednak w sytuacjach, gdy dama w starszym wieku nie stara się być zbyt surowa, może również używać słynnych perfum, aby nadać jej obraz czułości, zmysłowości i tajemniczości.