We wrześniu 2014 r. W kolekcji perfum Chloe pojawiły się nowe perfumy Chloe Love Story, projekt butelki, który wyraźnie wskazuje, że ich twórca jest zakochany w Paryżu. Anna Flipo zaskoczyła wielbicieli wykwintnych zapachów delikatną kompozycją perfum, wypełnioną cytrusową świeżością i krystaliczną czystością jaśminu Madagaskar. Minęło kilka lat, odkąd woda toaletowa Chloe Love Story pojawiła się w sprzedaży, a dziewczyny, które kupiły nowość 2014 roku, wciąż nie są gotowe, by się z nią rozstać.

Miłość i Paryż

Romantyczna atmosfera otaczająca stolicę Francji jest uosabiana przez perfumiarza domu Chloe w zapachu Love Story z filigranową precyzją. Twórca "Historii miłości" skupił się na nutach kwiatów drzewa pomarańczowego, które nadawały ton bukietowi perfum, podkreślone akordami kwiatu pomarańczy, neroli i stephanotisu. Zapach "Chloe Love Story" przypadnie do gustu romantycznym dziewczętom, które preferują słodkawe perfumy. Nie na darmo nawet projekt butelki ma formę zamka. Takie niezapomniane zamki pozostawiają kochankowie na szynach Bridge of Arts w Paryżu jako znak nieskończonej i czystej miłości.

Ale nie myśl, że perfumy Chloe Love Story - to ciągłe słodko-słodkie. Dzięki obecności w bukiecie nut drzewnych i piżma zyskał nie tylko wytrzymałość, ale i ledwo wyczuwalny cierpkość:

  • górne dźwięki: neroli;
  • nuty serca: kwiat pomarańczy, stefanotis (jaśmin Madagaskarski);
  • dolne nuty: drewno, piżmo.

Opis Love Story mówi, że kompozycja perfum jest zbudowana wokół nut cytrusowych, które są jej podstawą. Jednak wiele dziewcząt, które testowały ten zapach, nie zgadza się z tym. Kwiaty pomarańczowe drzewo naprawdę wyraźnie odczuwalne zaraz po zastosowaniu Love Story na skórze, ale ta cytrusowa ostrość znika w ciągu kilku minut, ustępując miejsca akordy kwiatowe . Serce kompozycji wypełnione jest aromatem kwiatu pomarańczy, wyniesionego przez piżmową bazę. Dzięki neroli nasila się, wyprowadzając na pierwszy plan nie owoce cytrusowe, ale kwiatowe akordy.

Bukiet Love Story jest niesamowicie trwały. Zapach jest zachowywany nie tylko przez cały dzień, ale nawet po prysznicu skóra pachnie świeżością kwiatów cytrusowych. Ta woda toaletowa może stworzyć nieopisane uczucie świeżości i dziewiczej czystości. Dziewczyna, po której pociągu Love Story jest w powietrzu, kojarzona jest z leśną nimfą - nieważką i tajemniczą.

Pojęcie projektu

Konstrukcja butelki, która produkuje zapach Love Story, w pełni odpowiada koncepcji wody toaletowej. Wygląda surowo, a jednocześnie bardzo romantycznie. Podstawą butelki jest mocne szkło, które ma gładką teksturę z przodu i lekko falujące z tyłu. Dla wygody otwierania butelki projektanci dostarczyli metalowy uchwyt wykonany w złotym kolorze. Jego wkład w Chloe Love Story1 Elegancja stylistyki została również wprowadzona przez miękką opaskę w kolorze różowym i jasnym, umocowaną na metalowej rączce.

Kampania reklamowa dotycząca nowości 2014 roku, przywództwo w domu mody Chloe, któremu powierzono strzelanie do Melanie Laurent, oraz aktorki Clemence Poesy, znanej daleko poza Francją, zdołały przetłumaczyć jej pomysł na ekranie. Urocza szczupła blondynka doskonale poradzi sobie z zadaniem - przekazać atmosferę miłości w romantyczny wieczór w Paryżu.

Chloe Love Story jest dostępna w fiolkach, których objętość wynosi 30, 50, 75 i 100 mililitrów, i można ją kupić we wszystkich butikach perfum na świecie.