Niebieski płaszcz jest dziś modny i stylowy wybór odzieży wierzchniej. Przecież to rozwiązanie nie tylko odpowiada aktualnym trendom mody, ale także jest uniwersalne dla każdej garderoby. Niebiański cień jest świetny dla jasnej młodości łuki , praktyczne obrazy kazhualu, a także ścisłe zespoły biznesowe i wieczorowe. Ponadto, ze względu na dużą różnorodność barwy niebieskiej, płaszcz może być zarówno stylowym tłem, jak i kontrastem. Dlatego ta garderoba nie traci popularności z biegiem lat. Jednak ważną kwestią pozostaje wybór akcesoriów do niebieskiego futra, ponieważ to dodatki decydują o stylu całego obrazu, podkreślają oryginalność i indywidualność jego właściciela, a także pomagają wyróżnić się na tle innych.

Który szalik będzie pasował do niebieskiego futra?

Oczywiście najbardziej popularnym dodatkiem do niebieskiego futra jest szalik. Ten zespół jest często nierozłączny. W końcu klasyczna szafa zawsze jest stylowa i kobieca w połączeniu z ciepłym i przytulnym dodatkiem. Tak więc niebieski płaszcz jest idealny do klasycznego jednokolorowego szalika. Czarny lub biały model nie wymaga dodatkowych elementów na obrazie tego samego koloru. Ale jeśli chcesz podkreślić swój oryginalny smak, lepiej wybrać jasny dodatek - czerwony, żółty lub niebieski na ton lub dwie jaśniejsze płaszcze. Oryginalna decyzja o garderobie niebieskiego odcienia będzie wyborem akcesoriów w klatce. Główne kolory w tym przypadku mogą być w tych samych odcieniach, co w wersji monofonicznej. Ale jeśli interesuje Cię pytanie, jaki szalik nosić ma ciemnoniebieski płaszcz, to w tym przypadku styliści oferują niecodzienny kontrast. Stylowy będzie wybór akcesoriów w takich kolorach jak marsala musztarda, szmaragd i inne nasycone głębokie odcienie.

Jaką chusteczkę wybrać do niebieskiego futra?

W cieplejszym okresie rzeczywisty wybór będzie łatwym dodatkiem, który jest również uważany za alternatywę dla szalika. Jeśli więc interesuje Cię, jaki kolor szal podejdzie do niebieskiego płaszcza, to w tym przypadku odpowiedź stylistów będzie jednoznaczna - odciski. To rysunki i abstrakcje na kobiecym dodatku dodadzą obrazowi wyrafinowania i elegancji. Uniwersalnym rozwiązaniem jest czarno-biały model. Ta chusteczka będzie zarówno kontrastem, jak i surowym elementem. Ponadto modele uniwersalne obejmują kolory czarno-niebieskie i biało-niebieskie. W takim przypadku pożądane jest, aby kolor na akcesorium zbiegł się z odcieniem odzieży wierzchniej. Taki szalik idealnie pasuje zarówno do ciemnoniebieskiego płaszcza, jak i ubrań o jasnych odcieniach. Jeśli twoja górna szafa działa jako tło na zdjęciu, to stylowo zdobi ten wybór akcesoriów o bogatych odcieniach. Szal z czerwonym, malinowym, turkusowym, żółtym nadrukiem jest idealny do głębokiego niebieskiego futra.

Do tej pory popularne odbitki na chustkach uważane są za wydruki w kwiatowych motywach, indyjskie wzory, ażurowe abstrakcje, a także wariant w stylu ludowym. Każde z tych rozwiązań, podążając za radą stylisty, podkreśli twoją wytworność, kobiecość i poczucie stylu na niebieskim tle.

Worek na niebieski płaszcz

Co do zasady wybór torby na niebieski płaszcz zależy od innych akcesoriów na zdjęciu. Tak więc, jeśli w twoim łuku są jasne dodatki, to lepiej wybrać ten sam kolor torby. Na przykład, czerwone, szkarłatne, fioletowe, żółte, musztardowe i inne zestawy akcesoriów uważane są za stylowe. Uniwersalnym rozwiązaniem w każdym łuku z niebieskim płaszczem będzie czarny model. Ale jeśli nie chcesz, aby obraz się zachmurzył, torebkę klasycznego ciemnego odcienia można zastąpić dodatkiem do rzeczywistej skali.

akcesoria do niebieskiego futra 1akcesoria do niebieskiego futra 2akcesoria do niebieskiego futra 3
akcesoria do niebieskiego płaszcza 4akcesoria do niebieskiego futra 5akcesoria do niebieskiego futra 6
akcesoria do niebieskiego futra 7akcesoria do niebieskiego płaszcza 8akcesoria do niebieskiego futra 9