Cekiny, kryształy, pierścionki, naszyjniki, bransoletki w połączeniu z szorstkimi tkaninami, skórą, kamieniami, drewnianymi elementami wyglądają nieco nieprzewidywalnie. Brokat, migotanie i oryginalność - trend 2014 roku. Odtąd ozdoby nie są miłym dodatkiem, ale głównym składnikiem obrazu.

Trendy mody w biżuterii mody 2014

Pewnie zyskuje popularność broszki. Można je przypiąć na szaliku, kołnierzu, na ramieniu. Szczególnie bogate są gady, owady i wszelkie inne zwierzęta z kryształkami i kamieniami. Teraz broszka, kolczyki i bransoletki w formie skromnego kwiatu nie przyciągają wniebowstąpionych spojrzeń.

Moda 2014 koncentruje się na masywnej biżuterii kostiumowej. Niezwykłe pierścionki i kolczyki chwytają wyobraźnię. Warto zwrócić uwagę na pierścienie, które noszone są na paliczku palców. Nowości biżuterii z 2014 roku można przypisać mankietowe kolczyki - Skromny metal, ażurowy z kamieniami - to musi mieć "wieczorny" poziom. Dawno minęły czasy, kiedy luksusowe naszyjniki były tylko atrybutem mody wieczorowej. Dziś zwykły spacer to okazja do założenia pięknych ozdób. Naszyjniki napowietrzne są przypięte do ubrania. Świetnie prezentują się w bluzkach, bluzach, a nawet w kardiganie.

Naszyjnik-choker to modna biżuteria sztuczna z 2014 roku. W tłumaczeniu ten "dusiciel-naszyjnik". Ideą tego modnego gadżetu jest trzymanie się za szyję tak mocno, jak to tylko możliwe, aby ją zacisnąć. Często jest wykonywany w stylu gotyckim lub punkowym.

W nurcie 2014 śmiałej biżuterii kostiumowej - kolce, obroże, agresywne bransoletki i ciernie. Alternatywnym rozwiązaniem jest łańcuch o różnych fakturach, kolorach i różnych grubościach.

Styl "polityka" ozdób 2014

Modne motto tego sezonu - połączenie nieprzyzwoite! Olśniewające, musujące, gładkie, masywne ornamenty pastelowych i neonowych odcieni są w modzie.

Miłośnicy mody lubią się czuć w nowych rolach. Styl retro, vintage i art deco - jest modny. Kamea i perły - dopełniają wizerunku delikatnego i luksusowego w tym samym czasie. Jasnoróżowe odcienie, rozproszenie perłowych koralików, kobiecość - takie trendy są wieczne.

biżuteria kostiumowa 2014 1biżuteria kostiumowa 2014 2biżuteria kostiumowa 2014 3
biżuteria kostiumowa 2014 4biżuteria kostiumowa 2014 5biżuteria kostiumowa 2014 6
biżuteria kostiumowa 2014 7biżuteria kostiumowa 2014 8biżuteria kostiumowa 2014 9