Fryzura, zwana nijakim słowem "bundle", jest w rzeczywistości bardzo wygodnym, szybkim sposobem na zbieranie niegrzecznych nici w jeden rodzaj "ogona" i poddanie go dalszym transformacjom. Ta fryzura może być równie stylowa i ciekawa, jak każda skomplikowana, najważniejszą rzeczą jest móc stworzyć i udekorować bułeczkę za pomocą spinki do włosów lub innych akcesoriów.

Rodzaje sworzni belki

W zależności od długości, stopnia zwijania się, tekstury twoich włosów, możesz wybrać dokładnie tę spinkę dla fryzury, która idealnie pasuje:

  1. Wsuwka do belki Twister . Jest to wąski pas materiału z ramą z drutu i szczeliną dla belki pośrodku. Ta konstrukcja chroni włosy, nie łamie ich. Włosy są przepuszczane przez szczelinę, a reszta to kwestia fantazji, można naprzemiennie przepuścić powstały pakiet z prawym i lewym końcem spinki do włosów i pozostawić włosy do opadnięcia;
  2. Spinka do belki1Spinka do belki 2Hairclip dla bundle3
  3. Klips do belki obwarzanek . Taka spinka z miękkiego, lekkiego, ale bardzo wytrzymałego materiału służy jako rama dla różnych typów belek. Ogon wkręcony w dziurę wsuwki stopniowo umieszcza się w pasmach wokół "pączka" i zamienia się w cudowną i modną fryzurę. Rozmiary takich spinki są różne, a kolory są neutralne, ponieważ sama ramka powinna pokrywać się jak najwięcej z kolorem włosów i nie może się wyróżniać.
  4. Spinka do wiązki4Spinka do włosów dla paczki5Hairclip na wiązkę6
  5. Okrągła wsuwka do tworzenia wiązki . Najpopularniejsza wersja biżuterii, która jest obecna w arsenale każdego właściciela włosów, której długość pozwala na zebranie ich w kok. Materiał najczęściej używany jest z tworzywa sztucznego, jest lekki, może mieć różne kolory i opcje wystroju, ale sam zatrzask może być krótkotrwały. Metalowe okrągłe spinki do włosów są cięższe, więc dla lepszego zamocowania u podstawy grona, musisz nieco rozczesać lub skręcić włosy. Wtedy taka dekoracja się nie ześlizguje. Metalowy mechanizm zatrzaskowy potrwa długo, jednak jeśli zostanie użyty niedbale, może uszkodzić i uszkodzić część włosów. Dla bardziej bezpiecznego dopasowania, ta spinka jest dostarczana z krawat do włosów .
  6. Spinka do włosów z wiązki7Hairclip na wiązkę8Hairclip dla bandy9
  7. Spinka do włosów "heagami" . Wiele wariantów ciekawych i modnych fryzur-pęczków można wykonać za pomocą tych dwóch wyłożonych materiałem sprężystych metalowych płyt. Włosy są nawleczone między płytki, stopniowo nawinięte na nich, a gdy talerze zostają nagle uwolnione, otrzymuje się zgrabną, słodką wiązkę. Ta wsuwka do tworzenia wiązki nie jest raczej ozdobą, ale wygodnym środkiem do osiągnięcia interesującej fryzury.
  8. Spinka do paczki 10Spinka do belki11Spinka do paczki12