Piękna stylowa biżuteria nie musi kosztować fortuny. Czasami można uzyskać eleganckie pierścionki i kolczyki w rozsądnej cenie. Złota biżuteria Valtera to żmudna praca całego zespołu projektantów - są to nowoczesne, a jednocześnie stylowe rzeczy.

Złota biżuteria Waltera

Ta marka weszła stosunkowo niedawno na rynek. W 2003 r. Pierwsze modele zostały zaprezentowane w Rosji. Ale historia stworzenia zaczęła się dawno temu w 1996 roku. W tym czasie projektanci byli w stanie opracować cechy biżuterii i stworzyć własny wyjątkowy styl.

Popularność biżuterii rośnie każdego dnia, nie tylko ze względu na nowoczesny i oryginalny design. Według polityki, a nawet jej filozofii marka biżuterii każda kobieta jest godna diamentów. To przystępna cena i szykowny wygląd, które pozwalają nosić przyzwoitą biżuterię dla wszystkich kobiet.

Do chwili obecnej istnieje około siedemdziesięciu sklepów z dekoracjami Valtera. Wszystkie modele są oryginalne wzory spółki, a jeżeli wersji internetowej sklepach jubilerskich. Ponadto firma ma własną fabrykę z technologiami, które nie ustępują światowym standardom.

Biżuteria Waltera: trochę o najbardziej udanych kolekcjach

Projektanci marki Valtera oferują biżuterię w różnych stylistycznych kierunkach, niektóre kolekcje poświęcone są pewnym świętom.

  1. Na przykład kolekcja Essentials ma na celu nie tylko dekorowanie wizerunku kobiety, ale także ma pewien leczniczy wpływ. W linii każdy klejnot ma pewną barwę kamienia: niebieski odpowiada za spokój, różowy za podniesienie nastroju, żółty za skupienie uwagi. Są to przezroczyste akwarele, a podstawa bransoletek lub kolczyków ozdobiona jest brylantami. Bardzo lekka i przewiewna kolekcja, idealna dla młodych fashionistek.
  2. Kolejna kolekcja srebra poświęcona jest budzeniu natury. Linia kwiatów to wystawa dzikich tropikalnych kwiatów. Na kartach tajemniczych roślin znajdują się miniaturowe żaby ze złota, ozdobione kamieniami. Kolekcja jest dość odważna i bardziej odpowiednia dla niezwykłych osobowości twórczych.
  3. Złota biżuteria Valtera na Sylwestra powinna być szykowna i jak najbardziej elegancka. Dlatego marka modowa produkuje kolekcję biżuterii świątecznej specjalnie na święta Bożego Narodzenia. W tej kolekcji szafiry i diamenty łączą się ze szlachetnym różowym i żółtym złotem. Możesz wybrać dla siebie zestawy kolczyków i pierścionków, są zestawy wisiorków i pierścionków. Dekoracje są proste i oryginalne.
  4. Kolejna jasna kolekcja biżuterii Walter Emotion. Jest dedykowany do jasnych letnich kolorów, bogatych kolorów i niesamowitych kombinacji kolorów. Ramki białych, różowych i żółtych kwiatów są bardzo delikatne i subtelne. A delikatność i tajemniczość dekoracji uzupełniają półszlachetne liliowe ametysty, złoty kwarc i cytryn, zielone chryzolity. Również w zbiorach najbardziej popularnych kolorów używanych przez Londyn topaz niebieski i Swiss Blue.

Oprócz oryginalnego projektu, biżuteria Valtera ma jedną cechę - mogą być różne każdego dnia. Projektanci wypuścili całą linię ze zdejmowanymi wisiorkami, aby samemu wybrać kompozycję.

To połączenie własnej produkcji biżuterii i stałej pracy projektantów daje niesamowity rezultat. Dekoracje są oryginalne i wysokiej jakości, a jednocześnie dostępne. Zawsze możesz znaleźć na stronie adresy wszystkich sklepów lub kupić biżuterię, którą lubisz w sieci ogólnoświatowej.

Biżuteria Valtera 1Biżuteria Valtera 2Biżuteria Valtera 3
Biżuteria Valtera 4Biżuteria Valtera 5Biżuteria Valtera 6
Biżuteria Valtera 7Biżuteria Valtera 8Biżuteria Valtera 9