Torebka damska - detal kobiecego wizerunku, bez którego po prostu nie można tego zrobić. Podobnie jak w ostatnich kilku sezonach moda na nich w tym roku jest dość demokratyczna.

Z upływem czasu torby w kratkę stały się trendem od dawna. Można je zobaczyć praktycznie na każdym koncercie i każdej kolekcji. Tak więc nie można nazwać torebek w małej lub dużej celi nowością.

Torebka w kratkę Louis Vuitton

A jednak, jak nieprzewidywalna jest moda damska, zwłaszcza w przypadku torebek. Ostatnio na przestrzeni poradzieckiej ogromne torby w kratkę były popularne wśród handlowców wahadłowych. Teraz bezpiecznie dotarli do Europy i zajęli swoje miejsca na podium.

I stało się to dzięki Louis vuitton . Na pokazie mody modele zdobiły torby, jakby wyjęte z naszych wahadłowców. Cały ten sam kształt, dokładnie taka sama kolorystyka, a nawet na konturze zszyty białą nicią. Oto moda. Tak więc, kiedy nasi kupcy noszą ciężką wiązaną torbę na łokciach, mogą udawać, że są po prostu zmęczeni torbą Louis Vuitton.

Torby podróżne w kratkę

W kratkę torby podróżne lub walizki mają całkiem przyzwoity wygląd, a wraz z nim zawsze będziesz w trend. Na przykład w przypadku toreb Samsonit możesz czuć się wygodnie i łatwo, niezależnie od odległości podróży. Ich wygląd jest po prostu bezbłędny.

Duża w kratkę torba

Czy uważasz, że duża torba może być bardzo pojemna i jednocześnie elegancka? Mówimy ci z ufnością - może. Chociaż ogromne torby i rezygnują z zajmowanych stanowisk, jeśli jesteś fanem ogromnych toreb, w tym roku nie możesz się z tym rozstać. Niektórzy projektanci mody znaleźli miejsce w swoich kolekcjach dla dużych modeli.

sprawdzona torba1kraciaste bag2sprawdzona torba3
kratka bag4kratka bag5kratka bag6
kratka bag7w kratkę bag8w kratkę bag9