Torebki damskie o dużych rozmiarach od dawna były przedmiotem żartów przez silniejszy seks, ale ich wygląd był bardzo uzasadniony specyfiką życia współczesnej kobiety. Silne kobiety spędzają czas rano na siłowni, po - 8 godzinach rozmów, negocjacji, przetwarzania dokumentów biznesowych i wreszcie przed powrotem do domu, musimy pobiec do sklepu, aby kupić jedzenie na obiad. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że z wieloma pakietami kobieta biznesu praca nie pojawia się comme il faut, zjawisko takie jak duże skórzane damskie torebki staje się dość logiczne i zrozumiałe. Pozostaje tylko pytanie, jak właściwie wybrać taką torbę do codziennego wizerunku.

Wybieramy duże torby damskie - na ramieniu i nie tylko

Aby zastanowić się w tym artykule, kwestie stylu być może będą nieuzasadnione, w rzeczywistości można znaleźć zarówno proste pikowane modele, z którymi wygodnie pójść na spacer z dziećmi lub na siłownię, jak i duże markowe torby dla kobiet z projektantami domów mody. Ale są pewne ogólne zalecenia dotyczące wyboru, które powinny zwrócić uwagę na:

  1. Najważniejszą rzeczą są pióra. Duża torba zakłada dużą wagę, a to oznacza, że ​​miejsce mocowania uchwytów do torby powinno zostać wzmocnione i jest dobrze dopracowane. Jeśli uchwyty są przymocowane za pomocą pierścieni, spójrz na jakość skóry na skrzyżowaniu. Jest to dość głupie ze strony producentów, ale często do tego zestawu używa się cienkiej, miękkiej skóry, która jest wycierana już w pierwszych miesiącach skarpet.
  2. Obecność znacznej liczby kieszeni. Jeśli kwestia sekcji może pozostać otwarta, ponieważ ich zapotrzebowanie zależy bezpośrednio od celu, w którym została zakupiona torba, konieczne są małe kieszonki w niej. Wszyscy znają sytuację, gdy jesteś proszony o zapisanie pewnych informacji, a ty w pośpiechu nie możesz znaleźć długopisu, przepraszać i mówić, że "gdzieś tam spadł". Aby tego uniknąć, sprawdź torbę na kieszenie na chustki, artykuły piśmienne i małe pieniądze na kawę lub podróż.
duże torby damskie1duże torby damskie2duże torby damskie3
duże torby damskie4duże torby damskie5duże torby damskie6
duże torby damskie7duże torby damskie8duże damskie torebki9