A więc vintage wraca do mody. Włamał się do naszego współczesnego świata i sprawił, że zapamiętaliśmy wszystkie te kolorowe plakaty z lat 50., z których urocze dziewczyny z jasnymi ustami i strzałami na powiekach, bujne fryzury i super-modny styl pin-upa spojrzały na nas. I dlaczego nie mielibyśmy eksperymentować, zwłaszcza, że ​​ten styl powrócił na podium z triumfem?

Sztyfty w stylu - opaski na głowę i nie tylko

Pin-up to cały trend stylu, moda retro który powstał pod koniec lat 40. ubiegłego wieku. Potem w Ameryce szybko rozpowszechniły się plakaty z aktorkami, modelkami, piosenkarzami w dość odważnych strojach. Zostały one zaprojektowane, aby inspirować wojsko USA do heroizmu podczas bitew.

Właściwie słowo pin-up - jest to plakat przypięty do ściany, ponieważ w tłumaczeniu oznacza "przypiąć". Po tych wydarzeniach, termin ten zaczął nazywać cały trend w stylu, a dziewczęta na całym świecie wydają się przypominać te z retro-piękności.

Dlatego, aby stworzyć pełnowartościowy styl pin-up, potrzebujesz nie tylko opaski na głowę, ale także sukienki w stylu baby-doll, jasne przedmioty przylegające z obrońcami, odpowiedni makijaż i akcesoria.

Jednak sznurowane opaski do włosów są dość uniwersalne i można je nosić na zewnątrz obrazu, łącząc ze zwykłymi rzeczami. Na szczęście różnorodność kolorów, wzorów, tekstur, formularzy pozwala znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz i pasuje do konkretnego przypadku.

Czy wszyscy noszą opaski na głowę w stylu pin-up?

Absolutnie dokładnie ten styl może pasować do każdej dziewczyny. Bez względu na to, czy jest cienkie, czy pulchne, wysokie czy niskie, uwielbia klasykę czy sport, ten zabawny bandaż precyzyjnie zdobi i nada świeżości twarzy i wizerunkowi jako całości.

Nawet sama fryzura nie jest ważna - możesz zrobić wysoką bułeczkę, zebrać włosy w bułeczkę lub zostawić ją luźną. W każdym razie bandaż będzie musiał stawić czoła i bez wątpienia zdobi cię.

przypinane opaski na głowęprzypinane opaski na głowęprzypinane opaski na głowę
przypinane opaski na głowęprzypinane opaski na głowęprzypinane opaski na głowę
przypinane opaski na głowęprzypinane opaski na głowęprzypinane opaski na głowę