Damska torba na ramię to wygodny, stylowy i nowoczesny dodatek. Najpopularniejsze modele to teczka i torba na torebki. Fragment, taki jak długi pasek, pomoże uwolnić ręce, podrzucając torebkę przez ramię.

Teczka-teczka na ramieniu

Modne portfolio biznesowe to dar niebios dla biznesowych, odnoszących sukcesy kobiet. Styliści nie zalecają zabrania takiej torby do biura, ale na spotkania biznesowe będzie to idealna opcja. Teczka damska na ramieniu mogą mieć różne rozmiary, ale najbardziej popularny jest rozmiar odpowiadający standardowemu formatowi arkusza albumów. Materiał najczęściej używany jest ze skóry naturalnej - gładkiej, krokodylowej lub zamszowej. Ta druga opcja służy głównie jako ozdoba, a nie główny materiał.

Każdego roku projektanci produkują damskie teczki, które w pełni odpowiadają trendom mody, dlatego też, przestając wybierać ten dodatek, kobiety nie ryzykują przekroczenia granic mody i stylu.

Torba na ramię

Torba na ramię zaczęła swoją historię jako XIX-wieczna siatka. Wtedy świeckie panie doceniły wygodę tego modelu. Dzisiaj pojemna torba na ramię może być udanym dodatkiem do codziennego stroju. Oprócz pojemności "torba" ma jeszcze jedną zaletę - dużo kieszeni. Ta zaleta pomoże nie tylko zawrzeć wszystko, co konieczne, ale także utrzymać torbę w absolutnej kolejności.

Na górze torby można ciągnąć za linkę lub spiąć. Pomimo tego, że druga opcja jest mniej powszechna, jest bardziej praktyczna. Wąż może zapewnić, że twoje rzeczy nie zostaną utracone i nie staną się ofiarą złodziei.

Aby stworzyć torbę często używane zamszu. Stylowa, kobieca torba z zamszu na ramieniu wygląda atrakcyjnie i trafnie. W przypadku dekoracji akcesoriów:

  • cyrkonie;
  • haft;
  • kamienie;
  • części metalowe.
Duże torby na ramieniu 1Duże torby na ramię 2Duże torby na ramieniu 3
Duże torby na ramieniu 4Duże torby na ramieniu 5Duże torby na ramieniu 6
Duże torby na ramieniu 7Duże torby na ramię 8Duże torby na ramieniu 9