Dzisiaj, kiedy wszyscy już zapomnieli o nieprzyjemnej historii niektórych chińskich pigułek popularnych w przeszłości, pigułki Bomb zyskują na popularności. Są produkowane przez Chiny, a na opakowaniu jest nieszkodliwa kompozycja naturalna - zioła i rośliny. Jednak jest mało prawdopodobne, że na opakowaniu tych sensacyjnych, skutecznych tabletek odchudzających, które zainfekowały dżdżownicami, a także na liście składników, praktycznie nie było żadnego robaka. Ci, którzy pamiętają tę historię, są bardzo ostrożni wobec nowego produktu.

Chińskie pigułki dietetyczne "Bomba": informacje

Witryny, które sprzedają pastylki spalające tłuszcz "Bomb", twierdzą, że lek przeszedł wszystkie badania kliniczne i udowodnił swoją skuteczność i bezpieczeństwo. Jednak ta informacja nie została oficjalnie potwierdzona, a tabletki zostały dodane do sekcji suplementów diety (suplementów diety), których skuteczność nie jest testowana przez oficjalne organizacje, które certyfikują leki.

Witryny oferujące czerwone i zielone tabletki "Bomba" na utratę wagi, zwykle publikują informację, że lek bez żadnego wysiłku pozwala na utratę 10 kilogramów miesięcznie z powodu poprawy metabolizmu. Jest w tym samym czasie wszystko. Sugeruje to, że w Chinach nadal używa się robaków do utraty wagi - lub jak wytłumaczyć ten efekt? Każda rozsądna osoba rozumie, że nie poprawiła się metabolizm nie pomoże spalić 2000-3000 kalorii.

Inni dystrybutorzy nie podzielają tego poglądu i twierdzą, że lek po prostu hamuje apetyt, a utrata wagi następuje z powodu odrzucenia władzy. W tym przypadku kompozycja powinna zawierać subitraminę lub inną substancję narkotyczną zabronioną na terytorium Federacji Rosyjskiej, Stanów Zjednoczonych i UE. Informacje są sprzeczne, co sugeruje, że sprzedawcy sami nie mają pojęcia, co sprzedają.

Głównym niepokojącym faktem jest to, że pigułki "Bomb" do spalania tłuszczu nie mogły być sprzedawane w aptekach - można je kupić tylko w wątpliwych sklepach internetowych. Państwo dba o swoich obywateli i zezwala na sprzedaż jedynie prawdziwych bezpiecznych i kontrolowanych funduszy za pośrednictwem aptek. Brak "bomb" na półkach aptek sugeruje, że albo produkt nie przeszedł kontroli i testów, albo jest niebezpieczny.

"Bomb": pigułki dietetyczne o niesamowitej kompozycji

Informacje o składzie różnych stron sprzedających lek są również bardzo różne. Niektórzy twierdzą, że pigułki składają się z babki (jej działanie jest bardziej prawdopodobne, że kaszel niż spalanie tłuszczu). Zawarty jest również w ekstrakcie z orzecha brazylijskiego (jest to niskokaloryczne źródło tłuszczu roślinnego), papryka z capsicin lub cayenne (jest bliżej podmiotu - jest wykorzystywany do produkcji spalaczy tłuszczu sportowego, ponieważ przyspiesza metabolizm). Sprzedawcy przywiązują swoją główną nadzieję do tajemniczego ekstraktu z Fructus Canarli, który jest nazywany tropikalnym owocem z efektem spalania tłuszczu. Interesujące, ale nie ma w książkach referencyjnych roślin, tak że wpływ tego mitycznego składnika jest całkowicie niemożliwy do odgadnięcia.

W innych źródłach twierdzi się, że l-karnityna - jest znanym sportowym spalaczem tłuszczu, który z kolei powinien być stosowany ściśle w połączeniu z poważnym wysiłkiem fizycznym. Ogólnie rzecz biorąc, prawdziwy skład funduszy pozostaje tajemnicą. Czy jesteś gotowy na takie narzędzie?

Skuteczne pigułki dietetyczne "Bomba": efekty uboczne

chińska bomba pigułkowa

Sprzedawcy piszą, że lek nie ujawnił żadnych skutków ubocznych, ale jeśli spojrzeć na opinie prawdziwych ludzi, pojawia się dość imponująca selekcja:

  • utrata włosów;
  • ciągła suchość w ustach, pragnienie;
  • zaburzenia jelit, biegunka;
  • złe samopoczucie, brak witalności;
  • drażliwość, depresja, apatia;
  • bezsenność, zaburzenia snu.

Przy takich informacjach, jak powinien się zastanowić, czy należy wziąć pigułkę dietetyczną "Bomba", czy nie.