Ciało osoby dorosłej to 70% wody. Zanieczyszczenie ciała jest naturalnym procesem, który zachodzi podczas aktywnego życia każdego narządu i układu. Środowisko wodne naszego ciała powinno sprzyjać eliminacji odpadów, odpowiednio, prowadzić do oczyszczenia. Jednak ze względu na brak wody, ze względu na globalne odwodnienie, nie tylko spowalnia procesy czyszczenia, ale również pogarsza stan naszego wewnętrznego środowiska - "stara", "brudna" woda jest deponowana w postaci obrzęku, cellulit i prowadzi do ogólnego zatrucia.

Aby rozwiązać problem odwodnienia i żużlu za jednym zamachem, proponujemy rozważenie możliwości oczyszczenia ciała sokami - smaczny i łatwy sposób na poprawę zdrowia.

Wybór soków

Przede wszystkim należy zauważyć, że czyszczenie sokami jest możliwe tylko przy użyciu świeżo wyciśniętych soków. Kupowane, pakowane, magazynowane soki, zawieszone z dowodami ekologicznej produkcji, w 100% naturalny skład nie jest odpowiedni. Więc potrzebujesz sokowirówki.

Ponadto sok musi być odpowiednio wymieszany:

  • owoce z owocami;
  • warzywa z warzywami.

Soki można wybierać celowo:

  • sok jabłkowy - działa bakteriobójczo, usuwa patogenne wirusy i drobnoustroje z jelita;
  • oczyszczanie sokiem z cytryny to najprostszy sposób na dostosowanie pracy przewodu pokarmowego, jeśli Twoim głównym problemem jest zaparcie (wypij łyżkę soku z cytryny z 2 łyżkami wody dziennie);
  • Sok z marchwi - odtruwa oczyszczanie ciała sokami przewodu pokarmowego ze względu na wysoką zawartość włókno , beta-karoten i minerały;
  • Sok z buraków jest bardzo przydatny i skuteczny, ale po jego przygotowaniu sok należy przechowywać przez 3 godziny w lodówce.
Schemat oczyszczania soku

Czyszczenie trwa 5-10 dni. Codziennie należy pić 4 szklanki soku w 4 posiłkach, 30 minut przed jedzeniem. Przed śniadaniem i popołudniową herbatą - soki owocowe, przed lunchem i obiadem - warzywne. Razem na 2 szklanki owoców i 2 soki warzywne dziennie.