Pierwszą rzeczą, która daje się odczuć podczas diety, jest uczucie głodu. Organizm protestuje w związku z ostrą zmianą diety, a zwłaszcza z zawartością kalorii. Nauczyłeś się jeść mocno, dlatego teraz jest trudny do przekwalifikowania. To prawda, że ​​proces ten może być mniej bolesny, ponieważ istnieje kilka doskonałych sposobów na zagłuszenie uczucia głodu.

Porcje

Jeśli latasz na swój udział w diecie dwa razy dziennie, nie dziw się, że jesteś dręczony głód . Pierwsza zasada, jak zagłuszać głód mówi - jedz małymi porcjami, wyciągając pokarm i nie pozwalając żołądkowi być pustym.

Woda

Woda to najlepszy sposób na zabicie głodu. Pamiętaj: woda jest ważniejsza niż jedzenie, nawet jeśli nie chcesz pić. Uczymy się jeść, kiedy naprawdę musimy pić. Jednocześnie zmniejsza się dzienna dawka płynów, co oznacza, że ​​metabolizm i szybkość trawienia pogarszają się.

Pij tuż przed zjedzeniem szklanki niegazowanej wody - niech to będzie zasada, a nie wola. Po posiłku, godzinę później, ponownie wypij szklankę wody. Podczas pracy trzymaj butelkę wody obok siebie i od czasu do czasu wypij łyki - niech to będzie twój przyzwyczajenie.

Oszukać głód

Istnieje również sposób na pozbycie się głodu wieczorem bez uszkodzenia postaci. Jeśli nawet woda nie pomaga, powinieneś zacząć gotować konkretną sałatkę - od pietruszki, kopru, seler i bazylia. Zioła mogą być lekko osolone i posypane sokiem z cytryny. Taką sałatkę można spożywać w nieograniczonych ilościach, ale z powodu pikantnego smaku nie opanujesz więcej niż jednej porcji, ale zagłuszając głód.

Produkty przeciw głodowi

Ananas lub grejpfrut może bezpiecznie zastąpić wysokokaloryczną przekąskę i stłumić głód. Oba owoce są bardzo bogate i pomimo niskiej zawartości kalorii powodują uczucie sytości. To prawda, że ​​przez długi czas, aby bawić się głodem, przerywanie go owocami jest niemożliwe. Więc możesz "dostać głodny" do zapalenia żołądka.