Chcąc schudnąć, wielu szuka różnych sposobów i nietypowych. Faktem jest, że nie każdy jest w stanie przejąć kontrolę nad swoją dietą i zacząć prawidłowo jeść, dlatego pojawia się pytanie, jak spowodować awersję do jedzenia, zwłaszcza gdy istnieje ostry problem przejadania się i zwiększonego apetytu.

Jak spowodować awersję do jedzenia, aby schudnąć?

Istnieje wiele sposobów, nie odpowiednich dla wszystkich, ale mających prawo do istnienia, oto one:

  1. Użyj płynu do płukania ust. Niektóre z nich mają działanie ściągające, które pozwoli ci odeprzeć apetyt i przestań ślinić się. Jeśli nie ma płukania, możesz po prostu myć zęby.
  2. Pij herbatę ziołową lub kawę bez cukru. Herbata z lukrecją i miętą bardzo pomaga, ale nie im, ani kawa Nie zaleca się nadużywania i picia więcej niż 3 filiżanek dziennie.
  3. Ci, którzy są zainteresowani tym, jak rozwinąć niechęć do jedzenia, możesz spróbować odeprzeć swój apetyt oglądając film dokumentalny demonstrujący operację lub eksperymenty na zwierzętach. Obraz odciśnięty w pamięci uniesie się w odpowiednim momencie i wywoła odrazę, ale ta metoda jest przeciwwskazana dla osób z wrażliwymi systemami nerwowymi.
  4. Ta metoda w porównaniu z poprzednią jest bardziej oszczędna i polega na czyszczeniu muszli klozetowej lub kosza na śmieci.
  5. Możesz poczuć cokolwiek, co wydziela nieprzyjemny zapach, zaczynając od taniej wody kolońskiej, a skończywszy na czerstwej pościeli.
  6. Gry z jedzeniem i anty-dekoracji. Przekształciwszy się w piękną owsiankę, można zachować apetyt przez długi czas, a także przenosić elementy z miejsca na miejsce, szuranie, co jest bardziej typowe dla małych dzieci.
  7. Ci, którzy chcą wiedzieć, jak wzbudzać niechęć do jedzenia, to tylko coś do przejadania się, ale jest to dość radykalny sposób. Łatwiej jest po prostu jeść to samo trzy razy dziennie, na przykład gryka, a pod koniec drugiego dnia będzie obrzydliwie patrzeć na to.