Szef rodziny Kardashian, Chris Jenner, wydaje się znów wolny. Po trzech latach związku zerwała ze swoim młodym mężczyzną, 36-letnim producentem Corey Gamble.

Крис Дженнер рассталась с бойфрендом, который младше ее на 25 лет

Stało się to znane z ust osoby, która udzieliła wywiadu w internetowej wersji InTouchWeekly. Powiedział, co następuje:

"Chris dawno temu chciał machnąć ręką, to dobrze znany fakt!".
Сладкая парочка распалась

Potwierdzenie pochodzi z innego źródła. Któregoś dnia sama Kim Kardashian na swoim Instagramie umieściła zdjęcie swojej matki z podpisem:

"Moja wolna blondynka".
Крис Дженнер блондинка

Zdjęcie pokazuje, że Chris naprawdę zmienił kolor włosów Przypomnij sobie, że Chris poznał swojego kochanka na Ibizie, a ich związek nie był stały Kory Gamble pracuje w firmie, która poszukuje i promuje młodych muzyków.

То самое сообщение Babcia z wieloma dziećmi

Warto zauważyć, że pani Jenner najwyraźniej nie jest osobą prywatną. W rzeczywistości w przyszłym roku czeka na obecny "baby boom". Zostanie zaprezentowana długo oczekiwanej pierworodnej Chloe i najmłodszej Kylie. A jeśli chodzi o urodę Kim wyjęła matkę zastępczą dziecka, między innymi Kim Kardashian mocno zaintrygował swoich subskrybentów, publikując na Twitterze wiadomość z następującą treścią:

"Czy ktoś wie o producencie, który produkuje podwójne wózki? Nie jest zwarty, ale normalnego rozmiaru. "

Ta wiadomość natychmiast doprowadziła do tego, że Kim będzie mieć więcej niż jedno dziecko, a tylko dwa! Prawdopodobnie matka zastępcza ma bliźnięta lub bliźniaki. Chociaż wcześniej informowaliśmy, że Kim będzie miała dziewczynę ...

Ким Кардашьян с детьми Czytaj także
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię swojej córki
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci
  • Kim Kardashian opublikował pierwszy pełnoprawny portret rodzinny

Jest jeszcze jedno założenie: Kim będzie nosić dziecko Seinta w podwójnym wózku wraz z nowo narodzonym dzieckiem, dlaczego nie?