Ostatnio w Stanach Zjednoczonych obchodzono Święto Dziękczynienia. Popularna rodzina Kardashian-Jenner nie odstąpiła na bok i po tym wydarzeniu stworzyli kolejną serię swoich reality show. Podczas kręcenia okazało się, że każda z córek, Chris Jenner, która przyjechała odwiedzić swoją matkę podczas tego cudownego święta, powie coś wzruszającego, a Chris im podziękuje, ujawniając tajemnicę ich ciąż.

Ким Кардашьян, Кайли Дженнер, Хлое Кардашьян, Крис Дженнер

Kim Kardashian, Kylie Jenner, Chloe Kardashian, Chris Jenner

Mówiąc Kim, Chloe, Kylie i Chris

Po zebraniu ekipy filmowej w domu Chrisa Jennera, a wszyscy goście, córki sławnej bizneswoman, zajęli miejsca przy świątecznym stole, zaczęło się świętowanie. W trakcie obchodów Święta Dziękczynienia, zgodnie z tradycją, Chris przyjmuje gratulacje od swoich dzieci. Kim Kardashian była pierwszą, która zdecydowała się wyrazić swoją wdzięczność wobec swojej rodziny. Tak powiedziała kobieta:

"Dla mnie bardzo ważne jest teraz, aby zdobyć siłę, ponieważ już niedługo w naszym domu zobaczymy kolejne dziecko. Jestem bardzo wdzięczny mojej rodzinie za to, że dzięki niej mogę trochę odpocząć. Poza tym jestem bardzo szczęśliwy widząc całą rodzinę przy tym pięknym stole. Jestem ci wdzięczny za wszystko, za co mogłeś poświęcić czas i przyjść odwiedzić te wspaniałe wakacje. "
Ким Кардашьян

Kim Kardashian

Potem Chloe zdecydowała się wypowiedzieć, mówiąc:

"Wszyscy wiecie, jak wzruszająco czuję się o członkach naszej rodziny. Dla mnie wszyscy jesteście najbliższymi i najdroższymi ludźmi na świecie. Bardzo mi miło patrzeć, że w miłości i harmonii w naszej rodzinie wzrasta tyle pokoleń. To naprawdę fajne. "
Хлое Кардашьян

Chloe Kardashian

Aby ukończyć wypowiedzi dzieci, najmłodsza córka Chris Jenner Kylie postanowiła zabrać głos:

"Jestem bardzo szczęśliwy, że mam taką niesamowitą matkę jak ty. Dajecie mi tyle siły i pewności siebie w przyszłości, że trudno mi to opisać słowami. Jestem ci bardzo wdzięczny, mamusiu, za to, co dla mnie robisz. Jesteś najbliższym, najdroższym i najukochańszym człowiekiem w moim życiu. Pamiętam to i zawsze to doceniam. "
Кайли Дженнер

Kylie Jenner

Po takich wzruszających słowach Chris Jenner postanowił pogratulować wszystkim swoim dzieciom. Celebrity powiedziała następującą mowę:

"Jestem bardzo poruszony twoimi spowiedziami i bardzo szczęśliwy, że cię mam. W ciągu ostatniego roku modliłem się, aby w naszej rodzinie było jeszcze jedno dziecko, ponieważ usłyszeć jego wołanie, zobaczyć jego uśmiech i patrzeć jak rośnie - największe szczęście. I okazało się, że już niedługo zobaczę więcej niż jedno dziecko i trzy, bo każdy z was da mi wnuka lub wnuka. Nie mogę uwierzyć w to szczęście. Kiedy miałam dzieci, byłam pewna, że ​​to najszczęśliwszy okres w moim życiu, ale teraz rozumiem, że bycie babcią jest o wiele bardziej interesujące niż matka.
Крис Дженнер

Chris Jenner

Czytaj także
  • Kim Kardashian sfotografowała topless i opowiedziała o swoich sekretach piękna
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię swojej córki
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci

Kim, Chloe, Kylie wkrótce staną się mamami

Przypomnijmy, że wkrótce rodzina 37-letniej Kim i jej męża, Kanye West, będzie miała trzecie dziecko. Teraz wylęga dla tej rodziny gwiezdnej zastępczą matkę. Ponadto niedawno okazało się, że 33-letnia Chloe jest w ciąży od swojego bliskiego przyjaciela Tristana Thompsona. Co do najmłodszej córki, Chrisa Jennera Kylie, 20-letnia kobieta wkrótce po raz pierwszy zostanie matką. Ojcem jej dziecka jest jej chłopak, 25-letni Travis Scott.

Крис Дженнер с дочерьми

Chris Jenner ze swoimi córkami