Skandaliczne projekty, które Chris Jenner zawsze wyróżniał się ze swojej szczerości i byłoby dziwne, gdyby nie wykorzystała ciąż swojej córki! Przedsiębiorcza głowa rodziny Kardashian zaproponowała uruchomienie nowego reality show i już teraz mówimy o stworzeniu spin-offowej rzeczywistości rodziny Kardashian. Fani w oczekiwaniu na soczyste szczegóły. Podczas tworzenia projektu Chris Jenner zaciągnął się do pomocy swojej córki Chloe Kardashian.

Крис Дженнер и Хлое Кардашьян

Chris Jenner i Chloe Kardashian

Przypomnijmy, oficjalnie wiadomo, że Kylie i Chloe są w ciąży, a dla Kim matka zastępcza nosi dziecko jest doskonałym powodem nie tylko do zarabiania pieniędzy, ale także do zwrócenia uwagi na wygaśnięcie reality show Kardashian Family. Nowy projekt planuje skupić się na życiu 33-letniej Chloe, w ciąży z nowym ukochanym sportowcem Tristanem Thompsonem. Ich komunikacja z przyjaciółmi, z rodziną dziewczyny, szczegóły relacji osobistych, zostaną pokryte przez ogromny zespół operatorów, oświetlenia, menedżerów i ludzi PR.

Хлое с Тристаном Томпсоном

Chloe z Tristanem Thompsonem

Główna strzelanina odbędzie się w Cleveland, gdzie obecnie mieszka Chloe z Tristanem. Chris postanowił wprowadzić innowacje na pokaz, fani będą mogli zobaczyć nie tylko życie osobiste, ale także zabytki Ohio, wydarzenia sportowe z udziałem drużyny koszykówki Cleveland Cavaliers, w której przemawia Thompson.

Хлое согласилась на участе в проекте

Chloe zgodziła się wziąć udział w projekcie

Osoby wtajemniczone informują, że Chris Jenner, spodziewając się sukcesu swojego projektu, oblicza już dywidendy z reklam:

"To najlepsza godzina Chrisa, jak mamy i babcie, i producent! Oczekuje wysokich ocen i maksymalnie przyciąga córki do udziału w projekcie. Chloe jest jedną z pierwszych osób, która zgodziła się i zwróciła na siebie uwagę, ale na wystawie zobaczymy wszystkich członków dużej rodziny. "

Chloe nie może się doczekać pierwszego dziecka, w jednym z wywiadów przyznała, że ​​jest bardzo szczęśliwa i chce zostać matką. Należy pamiętać, że dziecko urodzi się w styczniu przyszłego roku, więc rozpoczęcie projektu jest oczekiwane z dnia na dzień!

Хлое Кардашьян Lamar Odom żałował byłej żony szczęścia

Rozstania Lamara Odomy i Chloe Kardashian były bolesne dla obu stron: łez, skandali, publicznego wyjaśnienia stosunków. W jednym z ostatnich wywiadów, sportowiec przyznał, że nadal kocha Chloe i jest wdzięczny za wszystko. Do tabloidu "Us" życzył jej szczęścia z Tristanem Thompsonem:

"Tak, wciąż kocham Chloe, ale rozumiem, że nie jesteśmy razem. Chcę życzyć jej szczęścia w życiu macierzyńskim i osobistym. "
Хлое с Ламаром Одомом

Chloe z Lamar Odom

Zauważ, że po skandalicznej przerwie żadna z dużych rodzin nie utrzymuje kontaktu z Odom. Nawet Kanye West, który wraz z Chloe wyciągnął sportowca z kłopotów i pomógł mu, przestał z nim rozmawiać:

"Kanye jest z klasą i nie mam nic do czego go winić. Był blisko najtrudniejszych momentów, kiedy byłem w śpiączce i kiedy byłem rehabilitowany. Byłoby dziwne zażądać od niego komunikacji, ponieważ nie jestem częścią rodziny. Jestem pewien, że gdybym się do niego zwrócił, nie odmówiłby komunikacji, ale nie teraz. "
Czytaj także
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię swojej córki
  • Ciężarna Chloe Kardashian z ukochanym Tristanem Thompsonem wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej
  • Chris Jenner przygotowuje się do zostania matką

Zachodnie tabloidy piszą, że Chloe jest zadowolona z nowych wybranych, planuje stworzyć wielką rodzinę z pięcioma lub sześciorgiem dzieci!