62-letni Chris Jenner, który wychował sześcioro dzieci, chce jeszcze raz poczuć radość z macierzyństwa. Matriarcha klanu Kardashian-Jenner nie będzie sama niosła dziecka ze względu na wiek lub szukając pomocy od matki zastępczej, podążając za przykładem swojej córki Kim, ale zabierze ucznia z sierocińca.

Duża rodzina

Jak wiecie, inspirator mega-popularnego reality show "Rodzina Kardashian", aktywny Chris Jenner, był dwukrotnie żonaty, urodził się z córkami Courtney, Kim, Chloe i synem Roba, Robertem Kardashianem i córkami Kendall i Kylie z Bruce Jenner.

Крис Дженнер с детьми, внуками и мамой

Chris Jenner z dziećmi, wnukami i mamą

Spadkobiercy telly zaczęli ostatnio aktywnie się rozmnażać, a już do istniejących Mason, Penelope, Rheine, North, Dream i Sainte, w tym roku dodano córkę Kim Kardashian i Kanye West-Chicago oraz córkę Kylie Jenner i Travis Scott-Stormy. I to nie wszystko ... W ciągu kilku tygodni, a może dni, Chloe Kardashian da Chris kolejną wnuczkę.

Ким Кардашьян с дочерью Норт и сыном Сейнтом

Kim Kardashian z córką North i synem Saint

Ким Кардашьян с дочерью Чикаго

Kim Kardashian z córką Chicago

Кортни Кардашьян с детьми

Courtney Kardashian z dziećmi

Роб Кардашян с дочерью Дрим

Rob Kardashian z córką Dream

Кайли Дженнер с дочерью

Kylie Jenner z córką

Дочь Кайли Деннер Сторми

Córka Kylie Denner Stormy

Беременная Хлоя Кардашьян

Ciężarna Chloe Kardashian

Kontynuacja baby boomu

Jenner zdecydował się nadążyć za potomstwem i co najmniej nieznacznie zwiększyć liczbę mężczyzn w ich rodzinie, poinformowały zachodnie media.

62-летняя Крис Дженнер

62-letni Chris Jenner

Pozyskując zgodę swojego młodego chłopaka, 37-letniego Corey Gamble, odważyła się adoptować. Para wybrała już 5-letniego sierotę ze schroniska na przedmieściach Los Angeles i obecnie zajmuje się przygotowywaniem niezbędnych dokumentów.

Крис Дженнер и Кори Гэмбл

Chris Jenner i Corey Gamble

Spodziewając się, że w kwietniu jej przybrany syn będzie już z nią mieszkał, Chris rozpoczął wspaniały remont swojej rezydencji w Kalabasas.

Czytaj także
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię swojej córki
  • Burzliwy weekend w rodzinie Kardashian-Jenner: baby shower i urodziny Tristana Thompsona
  • Kendall Jenner przyznała, że ​​prawie zawsze odczuwa niepokój i panikę

Jenner zrelacjonował swoim dorosłym i niezależnym dzieciom radosne wieści, które, według intendenta, zaintrygowały spadkobierców Chrisa. Perspektywa pojawienia się brata nie wzbudziła jego entuzjazmu, ale co możesz zrobić ...

Крис Дженнер с дочерьми

Chris Jenner ze swoimi córkami