Chris Jenner, który zna wartość pieniędzy i elegancko je przedstawia, nie oszczędził 9,9 miliona dolarów, aby żyć bliżej swojej córki Kim Kardashian i jej męża Kanye Westa.

Stojąca rezydencja

Matriarch z kłopotliwej rodziny Kanrashyan-Jenner, 62-letni Chris Jenner, teraz posiada nieruchomości w elitarnym rejonie Los Angeles w Hidden Hills, stając się sąsiadem swojej córki Kim Kardashian, informując zagraniczne media. Rezydencja Chrisa znajduje się w zasięgu wzroku od domu Kima, gdzie niedawno po poważnych remontach przeprowadziła się z mężem i dwójką dzieci.

Дом Крис Дженнер в Хидден-Хилс

Dom Chris Jenner w Hidden Hills

Za swój dom Kim Kardashian i Kanye West wydali 20 milionów dolarów, a Chris Jenner zapłacił nieco mniej niż 10 milionów dolarów za jej nowe mieszkanie.

Дом Ким Кардашьян и Канье Уэста в Хидден-Хиллс

Dom Kim Kardashian i Kanye West w Hidden Hills

Za sumę pieniędzy Chris otrzymał ogromny dom, który znajduje się na działce o powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych, gdzie znajduje się basen z zerową krawędzią, taras, trawniki i ogród.

Терраса в доме Крис Дженнер  в Хидден-Хилс

W samym domu na planie otwartym znajduje się sześć sypialni i osiem łazienek, sala gimnastyczna, kino, przestronna garderoba, spa i kuchnia z salonem, w którym będą zakwaterowane najsłynniejsze dzieci najstarszych: Jenner, 38, Courtney, 37, stara Chloe, 30-letni Roba, 22-letnia Kendall, 20-letnia Kylie.

Крис Дженнер с дочерьми, бывшим мужем и внучкой

Chris Jenner ze swoimi córkami, byłym mężem i wnuczką

Особняк Крис Дженнер  в Хидден-Хилс

Zdjęcie wnętrza domu Chrisa Jennera w Hidden-Hills

Кухня и столовая в доме Крис Дженнер в Хидден-ХилсКинозал в доме Крис Дженнер  в Хидден-ХилсГардеробная в Крис Дженнер в Хидден-ХилсСпальня в доме Крис Дженнер в Хидден-ХилсВанная в доме Крис Дженнер в Хидден-Хилс

Sentymentalny Chris

Pomimo całej determinacji i sztywności, Chris jest całkowicie zachwycony licznymi wnuczkami, które do tej pory mają sześć i mogą spędzać godziny z dziećmi. Według Jennera, obok nich, znów staje się młoda i psotna.

62-летняя Крис Дженнер

62-letni Chris Jenner

Крис Дженнер с внуками

Chris Jenner ze swoimi wnukami

Ponadto oczekuje się, że w tym roku telekonferencja zostanie uzupełniona trzema nowymi członkami. Trzecie dziecko to zastępcza matka Kima, a bezdzietna Chloe i Kylie urodzi swoje pierworodne.

Nowy dom Jenner najlepiej nadaje się na rodzinne spędzanie czasu i siedzenie wokół wszystkich spadkobierców telewizji. Poza tym, Chris cieszy się, że często odwiedza Kim, która teraz prawie w niej mieszka pod skrzydłami.

Крис Дженнер и Ким Кардашьян

Chris Jenner i Kim Kardashian

Czytaj także
  • Kim Kardashian sfotografowała topless i opowiedziała o swoich sekretach piękna
  • Chloe Kardashian wypowiedział oryginalne imię swojej córki
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci

Kim jest zachwycony perspektywą sąsiedztwa, a Kanye wolałby utrzymać swoją teściową z większej odległości, powiedział poufał.