Ogromna liczba kobiet marzy o tym, aby móc używać swoich ulubionych słodyczy, a nie przybierać na wadze, a nawet schudnąć. Ponieważ czekolada ma korzystne właściwości, na przykład korzystnie wpływa na pracę serca i jest doskonałym antydepresantem, może być stosowana do odchudzania?

Czy mogę jeść czekoladę podczas utraty wagi?

Dietetycy mówią, że jeśli oglądasz swoją figurę, powinieneś jeść ten deser w ograniczonej ilości i tylko z 70% kakao. Do tej pory istnieją specjalne diety dla czekolady, które pozwalają pozbyć się kilku kilogramów.

Dziś na wielu stronach można zobaczyć wiadomości, które reklamują czekoladę do utraty wagi za pomocą linchzhi. Producenci twierdzą, że ta żywność zmniejsza apetyt i zwiększa prędkość metabolizm . Ponadto, skład czekolady zawiera przeciwutleniacze, które skutecznie zwalczają cellulit. Chociaż producenci są przekonani o naturalności produktu, ale wciąż odnoszą się do suplementów diety, które mogą powodować nieprzyjemne konsekwencje, takie jak ból żołądka, biegunka itp. Dlatego zanim użyjesz takiej czekolady do utraty wagi, zastanów się dobrze, czy warto wierzyć w reklamę, czy też zdrowie jest jeszcze ważniejsze.

Nie denerwuj się, ponieważ wciąż masz okazję wykorzystać swój ulubiony deser do utraty wagi - gorąca czekolada . Na przykład taki napój jest zawarty w dozwolonych produktach w diecie Dukana. Tylko to nie dotyczy gorącej czekolady, która jest sprzedawana w sklepie, odchudzanie gorącej czekolady musisz go sam gotować.

Składniki:

  • odtłuszczone mleko - 1 łyżka stołowa;
  • kakao w proszku - 1 łyżeczka;
  • odtłuszczone mleko w proszku - 1 łyżka. łyżka;
  • słodzik.

Gotowanie:

Najpierw trzeba wymieszać kakao i mleko w proszku, a następnie stopniowo połączyć z płynnym mlekiem. Następnie umieść napój na minutę w kuchence mikrofalowej, a następnie wymieszaj go z zamiennikiem cukru i ponownie w kuchence mikrofalowej na minutę. Ważne jest, aby kontrolować, że mleko nie gotuje się.