Prawdopodobnie nie ma osoby na ziemi, która nie słyszy o brazylijskim karnawale w Rio de Janeiro. Nie widziałem choćby błyskotliwego występu tancerzy, ogromnych powozów i tłumu entuzjastycznych widzów. Musimy umieć się bawić, a to jest niepodważalne. Karnawały bardzo lubią Argentyna oraz w wielu innych krajach Ameryki Łacińskiej.

Czym on jest - karnawał w Argentynie?

Dla ciebie może to być prawdziwe odkrycie, że kiedy w Europie króluje śnieg i mroźna zima, kraje WNP, a zwłaszcza w Rosji, lato Argentyny ogrzewa nie tylko gorące słońce, ale równie gorące tańce. To czas obecnego i najdłuższego karnawału na świecie! Kolorowe procesje i tańce zapalające trwają dwa miesiące. Karnawał w Argentynie odbywa się w miasto Gualeguaichu (Gualeguaychú), to jest stare tradycja . To jest czasami nazywane miastem karnawału.

Яркий карнавал в Аргентине

Oficjalna nazwa wakacje - Karnawał w kraju, tym razem w Argentynie jest uważany za "czasami karnawał i miłość". Procesje parady rozpoczynają się w pierwszą sobotę stycznia i przechodzą do marca. Ostateczne uroczystości odbywają się w pierwszą sobotę pierwszego wiosennego miesiąca. Ale najważniejszą datą jest trzecia sobota stycznia. Karnawał zaczyna się wieczorem i trwa do niedzielnego poranka.

Группы актеров

Aby wziąć udział w tej uroczystości, w całym kraju odbywa się wielki konkurs, w którym wybiera się najlepszych tancerzy z całej Argentyny. Dziewczęta występują w mini garniturach ozdobionych kolorowymi piórami, cekinami i cyrkoniami. Zauważ, że tancerze mogą być jak młode 15-letnie dziewczynki, są to naprawdę stare kobiety! Ulice miasta dosłownie uchwycą różnorodne południowoamerykańskie tańce, jasne i piękne. W każdym kwartale słychać rytmy sambo i perkusji, wielkie rzeźby parodyczne idą w procesji.

Танцовщицы Jak dostać się na karnawał?

Miasto Gualeguaichu znajduje się około trzech godzin jazdy od stolicy Argentyny - Buenos Aires . Możesz się tam dostać zarówno w autobusie międzymiastowym, jak i na dzierżawionym transporcie na współrzędnych: 33 ° 1'y.ш. i 58 ° 31'E. Przy okazji, warto korzystać z usług profesjonalnego przewodnika mówiącego swoim językiem. Pokaże najlepsze świąteczne miejsca i kąty zdjęcia, przytrzymaj ciekawa wycieczka po mieście.

Zastanów się, że nie jesteś jedynym podróżnikiem, który chce odwiedzić karnawał w Argentynie i zrobić eleganckie zdjęcia. Zaplanuj swoją podróż z wyprzedzeniem, a także miejsce i zapłać za rezerwację.

Яркие маски Interesujące fakty o karnawale

Niewiele ciekawych faktów na temat karnawału w Argentynie:

  • miejsce jego gospodarstwa - Corsodrome - coś w rodzaju stadionu o pojemności 40 tysięcy widzów;
  • Стадион для карнавала
  • Czas przejścia przez wszystkie grupy tancerzy wynosi około 30 minut;
  • na zakończenie karnawału komisja konkursowa wybiera najlepszych uczestników, którzy otrzymają nagrody i granty pieniężne za udział w przyszłym roku;
  • W czasie karnawału co najmniej 300 000 ludzi przybywa do miasta Gualeguaichu;
  • każda platforma-maszyna wykonywana jest na zamówienie średnio 8-10 miesięcy;
  • Передвижные машины
  • wielu artystów jest fotografowanych przez turystów za symboliczną opłatą.