Ten niesamowity napój wytwarzany jest z kwiatów tajskiej orchidei, która rośnie tylko w tym kraju. Korzystne właściwości niebieskiej herbaty z Tajlandii można naprawdę nazwać wyjątkową. W końcu napój zawiera całą kombinację witamin i minerałów.

Przydatne właściwości niebieskiej tajskiej herbaty

Ten napój zawiera fosfor potas i mangan. Mają korzystny wpływ na skórę, włosy i stan płytki paznokcia. Dlatego jest to przydatne dla tych, którzy chcą zachować młodość i atrakcyjność w każdym wieku.

Witaminy z grupy B pomagają nie tylko przywrócić piękno loków, ale także przyczyniają się do normalizacji widzenia. Herbata ta jest polecana osobom, u których zdiagnozowano jaskrę.

Również napój jest zalecany dla tych, którzy doświadczają ciągłego stres . Herbata jest doskonałym naturalnym antydepresantem, który jednocześnie nie powoduje letargu, uzależnień i innych "efektów ubocznych".

Używana niebieska herbata i do utraty wagi. Przyczynia się to do utraty wagi, ale tylko wtedy, gdy dana osoba wie, jak zaparzyć niebieską herbatę z Tajlandii i jak ją prawidłowo stosować.

Jak parzyć niebieską herbatę z Tajlandii?

Aby napój przyniósł tylko korzyści, trzeba wziąć około 2 małych łyżek liści herbaty i zalać nim 250 ml wody, której temperatura sięga 85-90 stopni Celsjusza. Nie zaleca się używania wrzącej wody.

Po tym należy odczekać 5-7 minut i można pić.

Eksperci zalecają picie takiej herbaty nie więcej niż 1-2 razy w tygodniu. Częste używanie napoju może powodować reakcję alergiczną, więc nie należy łamać zasady. Jeśli chcesz, możesz dodać miód lub cukier do herbaty, ale oczywiście osoby, które odchudzają się nie są zalecane, ponieważ spożywane słodycze spowalniają proces odchudzania.