Słynny aktor Anthony Hopkins, którego wielu zna z niezliczonych ról zdradzieckich złoczyńców i łajdaków, został usunięty z serii "World of the Wild West". Nazywanie tej roli wspólną nazwą nie byłoby poprawne, ale sprzeczne - jest to możliwe. O tym, jak 78-letni Hopkins zdecydował się na tak trudną pracę, powiedział w swoim ostatnim wywiadzie z HELLO !.

Sir Anthony opowiedział o swojej nowej postaci

Seria "World of the Wild West" zaczęła pojawiać się niedawno na kanale AMEDIA Premium, ale już zdążyła zainteresować wielu. Hopkins gra Forda, genialnego profesora, naukowca, który może stworzyć świat robotów. Ponadto jego postać jest skłonna do refleksji filozoficznej, co czyni go niezwykle interesującą osobą. Sir Anthony charakteryzuje Dr. Forda:

"Moja postać to niesamowicie potężna osoba. Nawiasem mówiąc, jest to dla mnie życie i szczęście. Uwielbia kontrolować wszystko i podporządkowywać wszystko niepisanym regułom, które sam wymyślił. Gra absolutnie nie jest trudna, chociaż wszystkie te cechy nie są dla mnie charakterystyczne. W moim życiu idę z prądem, nieszczególnie się opierając. Nie mogę brać wszystkiego na serio, ale Ford zawsze jest bardzo poważny. Jest perfekcjonistą, a jeśli chodzi o nas, jest szalony. Pomimo faktu, że między postaciami jest duża różnica, ten lekarz dał mi łatwą. Wszystko, co muszę zrobić przed kamerą, to powiedzieć mnóstwo nonsensów na temat dualizmu ludzkiego umysłu. "
Энтони играет доктора Форда

W filmie Anthony dużo mówi, tak aktor skomentował tę funkcję swojej roli:

"Mój lekarz dużo mówi. Przed sesją muszę się nauczyć ogromnej ilości tekstu, ale lubię to. Lubię ćwiczyć pamięć. W moim wieku jest to bardzo przydatne. "
Энтони приходится заучивать много текста

Hopkins zgodził się grać w Fordzie, ponieważ oferowali

Oprócz interesującej postaci Forda, ankieter był zainteresowany pytaniem, co przyciągnęło aktora w "World of the Wild West". Sir Anthony dał dość prostą odpowiedź:

"Wiesz, zawsze irytowały mnie pytania: dlaczego zgodziłeś się zagrać w filmie lub co cię zainteresowało w filmie? Są po prostu głupi. Być może teraz cię rozczaruję, ale zgodziłem się grać w Fordzie, ponieważ otrzymałem tę rolę. Dostałem telefon od mojego agenta i zapytałem, czy chcę zrobić doktorat w serialu "World of the Wild West". Wtedy pomyślałem, że przez wiele lat nie pojawiałem się w telewizji, a poza tym to bardzo dobra pensja. Zgodziłem się. Więcej dla mojej decyzji jest nic nie warte. Nie będę kłamał, że gram lekarza, bo to skomplikowana postać lub zawsze chciałem ją zagrać. Ponieważ to nie jest prawda. Ford jest naprawdę interesującą osobą, ale nie gram dla niego. "
Энтони Хопкинс в сериале «Мир Дикого Запада» Czytaj także
  • Ponad 20 gwiazd, które miały prawdziwy talent do artysty, a my o tym nie wiedzieliśmy!
  • Najbardziej samotny pies na świecie i 6 innych znanych aktorów filmów o zwierzętach
  • Życie osobiste Anton Yelchin

Co kończy "Świat Dzikiego Zachodu" Hopkins nie wie

Wielu fanów fantastycznej taśmy o robotach jest teraz zainteresowanych pytaniem, co zakończy "Świat Dzikiego Zachodu", ale Sir Anthony nie mógł na nie odpowiedzieć. Skomentował tę sytuację:

"Seria nie jest filmem, kiedy czytasz cały scenariusz i wiesz, co kończy film. Oto zupełnie inna praca. Ja, podobnie jak pozostali aktorzy, otrzymaliśmy scenariusz następnej serii przed strzelaniną. Czasami pytałem reżysera: "O co chodzi? Dlaczego tak się dzieje? I co dalej? ", Ale to jest seria, że ​​nie dają mi odpowiedzi na moje pytania. I wiesz, podoba mi się ta tajemnica. Praca w "World of the Wild West" jest pełna niespodzianek, a niespodzianki są zawsze świetne. "
Хопкинс в сериале много рассуждает о человеческом разуме Персонаж Хопкинса создал мир роботов Форда Энтони было играть легко
Персонаж Энтони очень серьезенХопкинсу наравится играть в сериалеКадр из фильма «Мир Дикого Запада»