Do tej pory hollywoodzkie gwiazdy Mila Kunis i Ashton Kutcher rodzice dwóch pięknych dzieci - rocznego Dymitra i trzyletniego Wyatt Elizabeth. Jednak pomimo całego uroku sytuacji, Ashton w swoim ostatnim wywiadzie opowiedział o przyszłości swoich dzieci. Jak się okazało, on i jego żona postanowili dać dzieciom możliwość samodzielnego zarabiania pieniędzy, kiedy dorastają i nie wydawać oszczędności rodziców.

Эштон Катчер и Мила Кунис на прогулке с детьми

Ashton Kutcher i Mila Kunis na spacerze z dziećmi

Ashton raduje się z dzieciństwa swoich dzieci

40-letnia rozmowa aktora Kutchera z prowadzącym wywiad rozpoczęła się od opowieści o swoim dzieciństwie. Tak powiedział Ashton:

"Wiesz, żyłem w bardzo ubogiej rodzinie. Moi rodzice mieli trudności ze zdobyciem pieniędzy, więc nie mogli kupić wszystkiego, o co ich poprosiłem. Pamiętam, jak bardzo chciałem lody, ale nawet ja byłem kupowany bardzo rzadko. Każda słodycz była postrzegana przeze mnie jako święto, a nie fakt, że rodzice powinni ją dla mnie kupić. Moje dzieci mają teraz zupełnie inne dzieciństwo. Wierzę, że rosną w uprzywilejowanych warunkach, takich, jakich wielu nigdy nie marzyło. Właśnie dlatego Mila i ja chcemy stworzyć takie środowisko dla syna i córki, aby mogli zrozumieć wartość pieniądza. Podczas gdy wszyscy otrzymują dużo wysiłku, a ja i Mila, jest to nieco kłopotliwe. Chociaż ze względu na sprawiedliwość należy zauważyć, cieszę się, że moja żona i ja możemy pozwolić dzieciom dużo dawać. Naprawdę lubię patrzeć, jak lubią nowe zabawki i beztroskie dzieciństwo. Mam nadzieję, że Demetrius i Wyatt Elizabeth nigdy nie zaznają ciężaru dorastania w rodzinie, w której występują problemy z pieniędzmi.
Эштон и Мила с детьми Czytaj także
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po plotkach o trzeciej ciąży aktorki

Ashton i Mila inwestują pieniądze w biznes dziecięcy

Po tym Kutcher postanowił opowiedzieć o tym, jak, jego zdaniem, on i jego żona powinni rozporządzać zarobionymi pieniędzmi:

"Ostatnio rozmawiałem z Milą i zdecydowaliśmy, że w starszym wieku oddamy wszystkie pieniądze na cele charytatywne. Chcemy, aby ta akcja była postrzegana przez społeczeństwo nie jako kara dla naszych dzieci, ale jako przydatna w ich wychowaniu. Jestem pewien, że syn i córka, kiedy dorosną, pomyślą, gdzie będą zarabiać. Dlatego nie wykluczam, że przyjdą do mnie z biznesplanem, a ja to przeczytam i postanowię zainwestować moje pieniądze w ten biznes. Myślę, że ta opcja byłaby doskonałym rozwiązaniem dla dzieci, aby następnie móc zapewnić sobie finansowo. Już teraz stale mówimy dzieciom, że nie dostaną pieniędzy od swoich matek i ojców. Tak więc fundusz powierniczy, który pozwoliłby synowi i córce otrzymywać pieniądze po naszej śmierci, nie wchodzi w grę ".
Мила и Эштон не будут всю жизнь содержать детей

Przypomnijmy, że ta sama opinia w wychowaniu dzieci odnosi się do innych równie znanych osobistości. Tak więc, na przykład, niedawno, przed prasą przyszedł miliarder Bill Gates, który powiedział, że w starszym wieku wszystkie pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne, co pozwoli dzieciom zarabiać na własnych. Artysta Sting, słynny szef kuchni Gordon Ramzi, wokalista Elton John również wcześniej wyraził swoją opinię, że nie zepsują pieniędzy zarobionych przez ich potomstwo.

В старости Мила и Эштон передадут деньги на благотворительность