Głównym sloganem wiosennych numerów światowych magazynów kobiecych jest miłość i bycie kochanym! Amerykańska Elle zaprosiła do dekoracji okładki kwietniowego numeru aktorki Anne Hathaway i zaproponowała, że ​​porozmawia o miłości. Rozmowa okazała się znacząca i bardzo kontrowersyjna, rozmowa o miłości i rodzinie płynnie wpłynęła na twój ulubiony hollywoodzki temat stereotypów, feminizmu i dyskryminacji ze względu na płeć. Ale nie będziemy od razu na poważne tematy!

Энн Хэтэуэй в апрельском Elle
Энн Хэтэуэй с Адамом Шульманом

Anne Hathaway z Adamem Shulmanem

Anne Hathaway poślubiła Adama Shulmana, powieść, która zaczęła się w 2008 roku, stopniowo przekształciła się w stworzenie pełnoprawnej rodziny i narodziny syna Jonatana, który, nawiasem mówiąc, ukończy 24 marca 24 marca. Aktorka cieszy się macierzyństwem, udostępnia zdjęcie swojego dziecka na Instagramie i marzy o pojawieniu się kolejnego dziecka. O niej może mówić długo i z podziwem:

Zmienił mnie i moje nastawienie! Jego niesamowita miłość dała mi jeszcze jednego. Teraz wiele aktorek i kobiet mówi o emancypacji, że status męża i żony jest przestarzały, ale nie zgadzam się. Cieszę się, że Adam jest ze mną i mamy syna. Nie mogę wiele zrozumieć, łącznie z naciąganymi myślami o poczuciu winy matki. Wydaje mi się, że to głupota! Kiedy Jonathan miał kilka dni, ja, trzymając go w ramionach, doznałem niesamowitych, nieporównywalnych uczuć - było to na poziomie ekstazy.
Энн ХэтэуэйВесенний номер Elle посвящен любви

Wiosenny pokój Elle poświęcony jest miłości

W wywiadzie Anne Hathaway przypomniała ostatnie przemówienie wygłoszone w ONZ:

Mam wielką odpowiedzialność na stanowisku Ambasadora Dobrej Woli w programie Narodów Zjednoczonych ds. Kobiet, nieustannie mam do czynienia z tematem nierówności płci i dyskryminacji. Ciągle oskarżamy i osądzamy się nawzajem, ale powinniśmy, przeciwnie, szukać wspólnego gruntu, angażować państwo i usługi charytatywne, aby pomóc potrzebującym.
Актриса занимает пост Посла доброй воли в ООНЭнн Хэтэуэй мечтает о втором ребенке Czytaj także
  • Zoe Saldana, Anne Hathaway, Uma Thurman, Julianne Moore i Hilary Duff wsparli Time's Up w domu
  • Tenisistka Maria Sharapova zadebiutuje w filmie
  • Ocena "zadowalająca": Donald Trump na gwiaździste divy

Temat feminizmu znowu nabiera rozpędu w Hollywood, objawienia gwiazd o przemocy fizycznej i psychicznej, raz po raz pojawiają się w zachodnich tabloidach, Hathaway skomentował tę sytuację:

Hollywood nie jest miejscem równości. Nie mówię tego z gniewem lub potępieniem, zrozum mnie właściwie, stwierdzam dobrze znany fakt. To powoduje, że zmieniasz się od początku, czasami nieświadomie, czasami świadomie, aby dostosować się do określonego standardu i scenariuszy. To nie jest dobre i nie jest złe ani dobre i złe, są rzeczy, które jesteś zmuszony zaakceptować, a wraz z doświadczeniem życiowym łatwiej sobie z tym poradzić. Mężczyźni w Hollywood traktują to jako coś oczywistego.
Актриса выступает за семейные ценности

Aktorka opowiada się za wartościami rodzinnymi