Aktorka Emma Watson jest dobrze znana ze swojej aktywnej postawy obywatelskiej. Jest nie tylko przekonaną feministką, ale także zwolenniczką praw zwierząt. Najprawdopodobniej to właśnie jej miłość do naszych mniejszych braci wpłynęła na decyzję o wzięciu udziału w niecodziennym wywiadzie dla BuzzFeed, w otoczeniu sześciu bezdomnych kociąt.

26-letnia Brytyjka wytrzymała ten test doskonale!

Актриса приняла участие в необычной акции от BuzzFeed

Pomimo tego, że dotykające małych guzków świetnie przyciągały uwagę Emmy, wciąż udało jej się przeprowadzić interesujący wywiad z dziennikarzami publikacji online. Dziewczyna podzielała jej stosunek do wielu ważnych społecznie tematów, opowiedziała o swoich poglądach na temat feminizmu.

Dla dobra bezdomnych zwierząt

Ta miła akcja miała swoje ważne i bardzo poważne powody - zwrócić uwagę na problemy zwierząt, które nie mają kochających właścicieli.

Котята Эммы Уотсон вышли из-под контроля во время интервью

Emma Watson zwróciła uwagę widzów na fakt, że sześć malutkich fuzzów nie ma własnego domu. 5 białych i 1 czarnego kotka może uzyskać schronienie, w tym celu wystarczy zająć się organizacją Best Friends Animal Society. Jest schronieniem, które zajmuje się bezdomnymi zwierzętami. Emma lubiła bawić się z dziećmi tak bardzo, że nawet lamentowała, że ​​wywiad już się kończy i będzie musiała rozstać się z kociętami.

Oczywiście aktorka musiała odpowiedzieć na pytania związane z filmem "Piękna i bestia", a mianowicie powiedzieć, co jest wspólne między Belle i Hermioną. Nawet Emma Watson marzyła o tym, czego może nauczyć swoich przyszłych dzieci.

Эмма Уотсон в роли Белль Czytaj także
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • Emma Watson i gwiazda serialu "Chorus" Cord Overstreet były widywane na spacerze w Los Angeles
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie

Pojawiły się również pytania dotyczące równości płci:

"My, nowoczesne młode kobiety, które wydają się żyć w społeczeństwie postfeministycznym, nie musi być tak łatwo. Kiedy idziemy do pracy, rozumiemy, że za tę samą pracę dostajemy dużo mniej niż mężczyźni. A potem dziewczynki same zaczynają szukać przyczyny, ponieważ nie dają świadectwa, że ​​jest to tylko część historycznego wzoru, który działa przeciwko nam ".