Słynny model lat 90-tych Claudii Schiffer rzadko pojawia się przed publicznością na szczerej fotografii. 47-letnia gwiazda "związana" z modelem kariery przez długi czas, a teraz angażuje się w to, że poświęca cały swój wolny czas dzieciom i mężom, a także promuje własną markę odzieży specjalizującej się w produktach z kaszmiru. Mimo to paparazzi zdołali jednak uchwycić półnagiego Schiffera na swoich kamerach, jednak te zdjęcia zostały zrobione nie na podium, ale podczas reszty.

Клаудия Шиффер

Claudia Schiffer

Fani są zachwyceni postacią Claudii

25 sierpnia ex-model świętował jej urodziny. Z tej okazji Schiffer zdecydował się zorganizować imprezę rodzinną i wraz z mężem, reżyserem Matthew Vaughnem, i trojgiem dzieci udał się na wycieczkę do Włoch na jachcie. To właśnie w chwili, gdy spoczywała na statku sławna gwiazda, robiono zdjęcia, które zachwycały wielbicieli gwiazdy. Mogli zobaczyć Claudię w białym bikini w czarnym groszku za 270 dolarów od słynnej marki Dolce & Gabbana.

Клаудия похвасталась красивой фигурой

Zdjęcia pokazują, że mimo swojego wieku Schiffer wygląda świetnie. Ścisła figura, na której nie ma ani kropli dodatkowych kilogramów, mówi, że Claudia podąża za nią niestrudzenie. Fani, widząc takie piękne formy, napisali wiele pozytywnych opinii na portalach społecznościowych następującej postaci: "Chciałbym też wyglądać jak 47 lat. Podziwiam Schiffera! "," Zawsze lubiłem Claudię. Jest uroczą i bardzo piękną kobietą. "" Jak ona wygląda tak dobrze? Claudia nie da więcej niż 30. Wygląda znacznie młodziej niż na swoje lata ", itp.

Клаудия Шиффер на яхте Czytaj także
  • Claudia Schiffer chodzi z dziećmi wzdłuż ulicy Nowego Jorku
  • Claudia Schiffer zaprezentowała kolekcję obuwia dla marki Aquazzura
  • Wspomnienia gwiezdnej modelki Claudii Schiffer

Schiffer odkrył tajemnicę pięknego wyglądu

Kilka tygodni przed tą nieoczekiwaną sesją zdjęciową Claudia udzieliła wywiadu, w którym mówiła o sekretach idealnej sylwetki i doskonałego samopoczucia. Tak powiedział ex-model:

"Zawsze stosowałem się do zdrowego trybu życia, który obejmuje prawidłowe odżywianie, a być może ograniczenie w nim, a także oszczędną aktywność fizyczną. Jeśli mówimy o wszystkim w porządku, być może warto zacząć od jedzenia. Teraz wiele celebrytów mówi, że musisz jeść często iw małych porcjach. Robię to inaczej. Biorę jedzenie trzy razy dziennie i nie mogę powiedzieć, że ilość jedzenia w moim talerzu jest minimalna. To prawda, że ​​wszystko jest dość lekkie i szczupłe. Bardzo lubię zielone sałatki, gotowane na parze ryby, jogurty i płatki zbożowe. Oczywiście żaden dzień nie może obejść się bez świeżych owoców, herbaty ziołowej i dużej ilości wody. Po 16 godzinach nic nie jem, ale tylko piję. W odniesieniu do złych nawyków alkohol i kawa są nieobecne w mojej diecie.

A teraz możesz rozmawiać o sporcie. Nigdy nie lubiłem siłowni i nigdy nie miałem obsesji na punkcie poważnych obciążeń cardio. Dlatego wybrałem dla siebie dwie klasy, które całkowicie mi odpowiadają: Pilates i aktywne chodzenie. Tego rodzaju sporty utrzymują mnie w nastroju i tworzą wspaniały nastrój. "

Клаудия придерживается жесткой диетыПоклонники в восторге от фигуры ШифферКлаудия Шиффер, 1994 год

Claudia Schiffer, 1994