Po ceremonii "Oscara" pojawiło się wiele plotek, jedna z najgorętszych - domniemana ciąża gwiazdy "Titanica". Kibice Kate Winslet mylnie omawiali tę radosną wiadomość w sieci, nie wiedząc, czy pisać posty z gratulacjami na jej stronie. Aktorka nie musiała długo dręczyć publiczności i oświadczyła, że ​​nie spodziewa się dziecka.

Założenia medialne

Krivotolki powstali po dokładnym przestudiowaniu licznych zdjęć z nagród filmowych, w których Winslet przyszedł z głównym triumfem imprezy Leonardo DiCaprio. Mają "wzruszający" moment: Kate szepcze jej do ucha Cate Blanchett i Bree Larson, a potem, gwiazdorki, skacząc z radości, gładząc jej brzuch.

Spotkanie z dziennikarzami

Wczoraj Winslet została złapana przez dziennikarzy i zadała pytanie, które było ekscytujące dla wszystkich: "Czy to prawda, czy jesteś w ciąży?". Blondyn odpowiedział mu krótko, ale wymownie: "Absolutnie nie!".

Czytaj także
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • TOP-25 najdroższych marek
  • Oscar's Curse: 10 aktorek, które rozwiodły się po otrzymaniu nagrody

Wszystko jest znacznie łatwiejsze

Kate wprowadziła na ceremonię wspaniałą czarną toaletę od Ralpha Laurena, której materiał przypomniał wiele lateksu lub polietylenu. Ubierz piękności skrytykowane w dziewiątki! Jednak "torbę na śmieci" podobają się Keith Blanchett i Bree Larson i chcieli dotknąć niecodziennej materii. Okazało się, że wyczuli tkankę w brzuchu Winslet.

Nawiasem mówiąc, jeśli ta wiadomość okazała się prawdą, to dziecko stało się czwartą dla aktorki. 40-letnia gwiazda ma 15-letnią córkę Mię i jej synów - 12-letniego Joe i 2-letniego Biara.

Tylko ta ostatnia jest rodzimym dzieckiem obecnego męża, milionera Neda Rocknrolla. Wcześniej Kate była żoną reżyserów: Jima Trippletona i Sama Mendesa. Podczas gdy piękno urodziło każdego małżonka na jedno dziecko.

Кейт в спорном платье на красной дорожке «Оскара» Судя по лицам девушки узнали что-то важное Кейт Бланшетт и Бри Ларсон тянутся к животу Уинслет
Журналисты предположили, что Нед Рокнролл и Кейт Уинслет, которые женаты три годКейт уже подарила мужу сына БеараТакже у нее есть дочь Мия и Джо от прошлых браков