Kim Kardashian nie oszczędza na swojej córce i od wczesnego dzieciństwa zaszczepił 3-letniemu miłośnikowi North West markowe ubrania i dodatki. Dopiero przez ostatnie siedem dni mała dziewczynka zdołała przejść torby Fendiego i Louisa Vuittona o wartości kilku tysięcy dolarów.

Każdy zazdrości

Północno-zachodnia z godną pozazdroszczenia konsystencją wpada w soczewki paparazzi z inną drogą torbą, którą każdy świecki lew marzy o posiadaniu.

W dniu prezentacji kolekcji ojca North Kanye West, próżni rodzice, którzy zabrali dziewczynę z pieluszek, postanowili zlitować się nad dzieckiem i zostawili ją i młodszego syna pod opieką pielęgniarki. Reporterzy schwytali ich idących przez Manhattan.

Stylowa "kokarda" córki teledywysty i raperka uzupełniła miniaturowy model torby na znak Louis Vuitton, wykonany na zamówienie. Takie akcesorium kosztowało jej rodziców 2000 $.

Trzy dni wcześniej North pokazał torebkę Fendi, którą można kupić za 1690 dolarów.

Czytaj także
  • Kim Kardashian podziękował organom za krytykowanie swojej postaci
  • Kanye West pisze książkę filozoficzną, nazywając Kim Kardashian Marie Antoinette
  • Jak zakończy się związek między Nike i Drake'em?

Gdzie idzie dzieciństwo?

Pojawienie się zdjęć Północy wywołało gorącą debatę w sieci, wielu użytkowników uważa, że ​​kupowanie tak drogich rzeczy dla dzieci jest głupie.

Sama dziewczyna, z racji swojego wieku, nie cieszy się posiadaniem rzeczy wyjątkowych, a Kim i Kanye nie pozwalają, by ich córka była mała, ubieranie jej w dorosłe, często niewygodne dla dzieci, rzeczy. A co myślisz?

Норт Уэст с сумочкой Louis Vuitton Норт Уэст с аксессуаром Fendi Ким Кардашьян считает, что прививать любовь к моде нужно с детства
Ким Кардашьян и Канье Уэст одевают 3-летнюю дочь только в самые дорогие вещиМалышка часто выглядит грустной и уставшейФанаты считают, что у Норт совсем недетская жизнь