Henry Cavill był zmęczony milczeniem i postanowił zareagować na osoby nieżyczliwe, które krytykują go za romans z 19-letnią dziewczynką. W wywiadzie dla Elle Magazine Superman powiedział, że dla niego 13-letnia różnica wieku nie stanowi problemu, ale wręcz przeciwnie, jest to naturalne.

Zdezorientowany i przerażony

O związku między przystojnym i ładnym studentem Bristol University zaczął mówić sześć miesięcy temu. Kochankowie ukrywali swoje uczucia, ale pod koniec zeszłego roku opuścili podziemia.

Zapoznany z Tarą Kingiem, doświadczony człowiek był zaskoczony. Naprawdę chciał zrobić wszystko dobrze! Henry na próżno się martwił, lubił seksowną blondynkę, a ona, nie odmawiając mu, przyjęła jego gwiazdorską zalotność. W rezultacie kochankowie są teraz nierozłączni.

Henry powiedział, że on i Tara nie są w najmniejszym stopniu zaniepokojeni różnicą wieku, ponieważ jego narzeczona jest "dojrzała na swoje lata".

Czytaj także
  • Henry Cavill zerwał z dziewczyną-kaskaderem Lucy Cork
  • Henry Cavill wyszedł z dziewczyną z kaskaderów
  • Scarlett Johansson stała się najbardziej kasowym biurem Forbesa

Przeszłe doświadczenie

Ujawniony, aktor opowiedział o soczystych szczegółach, okazało się, że gdy miał 19 lat, poznał 32-letnią kobietę, która wiele go nauczyła.

Cavill nie wymienił nazwiska swojego "nauczyciela" i wypowiedział szczegóły ich związku, ale oświadczył, że czasami ją przypomina.

Генри Кавилл рассказал о романе с 19-летней подругой 13-летняя разница в возрасте не смущает ни актера, ни его возлюбленную Им хорошо и комфортно вместе!