Dzisiaj fani słynnej 49-letniej śpiewaczki Celine Dion czekali na niezwykłą niespodziankę. Na swojej stronie w jednej z sieci społecznościowych popularny Vogue Gloss opublikował zdjęcie, na którym wokalista jest zupełnie nagi. To ujęcie zrobiło na sobie wrażenie fanów Dion, że Internet "eksplodował" eulogiczne recenzje Celine.

Селин Дион

Celine Dion

Vogue skomentował zdjęcie

Celine Dion od dawna jest ulubieńcem wielu domów mody i projektantów. Dlatego wiele popularnych czasopism współpracuje z nim z przyjemnością. Słynny Vogue, który często zaprasza Diona na sesje zdjęciowe i wywiady, nie był wyjątkiem. Przez wiele lat współpracy ze słynną publikacją i piosenkarką stało się jasne, że czasopismo to swego rodzaju dziennik, z którym markami Céline woli współpracować. Jednak nagie ujęcie Diona nie miało wpływu na to wydarzenie, ale na Tydzień Haute Couture w Paryżu, ale komentarz pod tym względem dotyczył wyboru ubrań. Redakcja Vogue napisała następujące słowa:

"To, co widzisz na zdjęciu, jest zwyczajowym procesem w życiu Celine. Więc wygląda, kiedy zmienia ubrania między występami. Od razu chciałbym zauważyć, że od ponad 5 lat Celine wprowadza na scenę tylko ubrania z Couture. Słynna piosenkarka wykonuje na scenie 6 nocy w tygodniu, gdzie tańczy, śpiewa i gestykuluje przez dwie godziny. A wszystko to w strojach stworzonych na imprezy towarzyskie i czerwony dywan. Czyż nie jest tak, zachwycający? W jakiś sposób Celine wyznała, że ​​nie wybiera kostiumów i ubrań, ale stroje idą za nią. To duża część prawdy! ".
Обнаженная Селин на интернет-странице журнала Vogue

Naga Céline na stronie internetowej magazynu Vogue

Czytaj także
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem
  • Celine Dion odwołała przemówienie z powodu problemów ze słuchem i zbliżającej się operacji
  • 20 gwiazd, które nie mają poczucia humoru

Fani komentowali "nagie" zdjęcie Diona

Po tym jak słynny magazyn opublikował nagą Céline na swojej stronie w Internecie, było kilka zdjęć z wykonawcą, chociaż była już na nich ubrana. Mimo to większość fanów zahaczyła o ramę, gdzie gwiazda pozuje bez ubrań. Postanowiono przedyskutować to z fanami: "O ile mi wiadomo, jest to pierwsze zdjęcie, na którym Dion jest nagi. Szczerze mówiąc: "Zaskoczony", "W wieku 49 lat Celine wygląda niesamowicie. Miło jest patrzeć na takie ciało "" Dion jest dość odważną kobietą. Naprawdę mnie zaskoczyła, ponieważ nie każdy może rozebrać się na 50 ", itp.

Селин сотрудничает с многим брендамиСелин Дион и Анна Винтур

Celine Dion i Anna Wintour