Jennifer Lopez po raz kolejny udowodniła nie słowem, ale czynem, że jest odnoszącą sukcesy piosenkarką i tancerzem, utalentowaną aktorką. Świetnie zamieniła się w nastoletnią dziewczynę i tańczyła ciężko!

Film z parodią

Zgodnie z ideą reżysera, Lopez i gospodarz The Tonight Show Jimmy Fallon zamienili się w nastoletnie ubrania, zmontowali i zachowali się zgodnie z obrazami. Nowo stworzone nastolatki oszukują i robią selfie.

Baby Gabby

Matka dwojga dzieci przez pewien czas stała się 12-letnią fikcyjną postacią o imieniu Gabby Hernandez. Jennifer odpowiedzialnie poszła do tego zadania i samodzielnie wymyśliła, jak się zachowa i będzie wyglądać jak jej bohaterka. W rezultacie okazała się stereotypową, dorastającą dziewczyną ubraną w puszysty różowy sweter, krótką spódniczkę. Jej włosy dzieliły się na dwa ogony i ozdobione wesołymi spinkami do włosów.

Czytaj także
  • 15 udanych fotoksiążek: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen Degeneres "kolejną" wersję randek z Jennifer Lopez

Szukamy talentów

Zgodnie z fabułą, dziewczyna musiała zaimponować widzom swoim talentem. Skromna kobieta rozpadła się na długi czas i nie odważyła się wyjść na scenę, ale w końcu mogła podziwiać wszystkich. Nie pokazywała sztuczek ani nie czytała wierszy, ale ciężko pracowała! Gabby-Jennifer bardzo starała się tańczyć seksualnie, ale ze względu na młody wiek taniec okazał się niezręczny i niedorzeczny!

Джей Ло в шоу The Tonight Show Певица и ведущий оделись в подростковую одежду Джимми Фэллон старался не отставать от Лопес
Столь популярное селфи!Дженнифер показала подружке как надо танцевать тверкТанец вышел забавным
Дженнифер Лопес на сценеОна может крайне откровенной и сексуальной46-летняя Лопес со своими  детьми Эммой и Максом
"Ew!" z Jennifer Lopez: