Dla wielu nie jest tajemnicą, że bieganie to świetny sposób na zmniejszenie masy ciała, ale w większości przypadków lenistwo wygrywa i nie chcesz wychodzić na ulicę. W tym przypadku możesz pomóc w odchudzaniu, które można umieścić w domu i uprawiać sport w dowolnym momencie.

Zasady odchudzania na bieżni

 1. Wszystkie parametry toru: kąt nachylenia, czas treningu itd. Należy wybierać indywidualnie dla każdej osoby.
 2. Konieczne jest poznanie strefy impulsu, która pozwoli ci stracić dodatkowe kilogramy podczas treningu. Aby to obliczyć istnieje specjalna formuła: 220 - twój wiek, a następnie z wyniku weź 65 i 85%. Na przykład, jeśli masz 38 lat, wówczas określana jest strefa tętna: 220 - 38 = 182, od 182x0,65 do 182x0,85 = 118 - 155. Ten limit nie jest zalecany, aby nie zaszkodzić zdrowiu.

 3. Początkujący są zachęcani do korzystania z łagodnego reżimu treningowego.
 4. Trening powinien trwać wystarczająco długo, ponieważ tylko po to, aby osiągnąć pożądany rezultat. Minimalny czas to 45 minut, ale lepiej nie lenić się i nie ćwiczyć przez co najmniej godzinę. Utrata masy ciała za pomocą bieżni jest możliwa, jeśli ćwiczysz 3 razy w tygodniu.
 5. Każda lekcja musi rozpoczynać się rozgrzewką, aby rozgrzać się do intensywnego biegu.
 6. Możesz wykonywać monotonną pracę lub interwał, czyli przyspieszenia.
 7. Najlepiej jest poświęcić czas na to szkolenie rano, więc tłuszcze są spalane o wiele lepiej w tym czasie.
 8. Bieżnia do odchudzania nóg ma kilka trybów działania, na przykład opór, przyspieszenie i tym podobne. Dzięki temu twoje szkolenie będzie znacznie bardziej efektywne.

Aby wybrać indywidualny program szkolenia, możesz skontaktować się z prawdziwym trenerem fitness. Wszystko wyszczuplające , w tym bieżnia, daje dobry wynik, jeśli łączysz treningi z właściwe odżywianie . Zanim pójdziesz na trening, musisz zjeść trochę jedzenia w ciągu 1 godziny, która jest bogata w węglowodany. W sumie konieczne jest zjedzenie 60 g węglowodanów.

Przykład lekcji

Aby wprowadzić wymagany tryb treningu, zaleca się praktykowanie jednego miesiąca codziennie przez 15 minut. W tym czasie mięśnie, serce i płuca przyzwyczają się do stałych naprężeń. Aby zrozumieć, czy jesteś gotowy, aby zwiększyć intensywność treningu, lub miesiąc treningu nie wystarcza, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Na początek odpoczywaj przez 2 dni, czyli nie uprawiaj sportu.
 2. Teraz w ciągu 8 minut uruchom maksymalne przyspieszenie.
 3. Przy osiągniętej prędkości biegnij 15 minut.
 4. Zmniejsz tempo i uruchom je na 3 minuty.

Jeśli podczas tego treningu i po nim poczujesz się dobrze, utrata masy ciała na bieżni oddychanie jest równe i głębokie, wtedy możesz przejść do następnego etapu, który również trwa około miesiąca. W tym okresie liczba sesji szkoleniowych jest zmniejszana do 3 razy w tygodniu. Ćwicz na podstawie powyższego testu. Zaleca się również osobno wykonywanie ćwiczeń na prasie i przysiadów. Aby zrozumieć, czy możliwe jest przejście do następnego etapu, powtórz test, tylko czas pracy przy maksymalnym zwiększeniu prędkości do 25 minut. W następnym trybie treningu możesz ćwiczyć tyle, ile chcesz, nawet do końca swojego życia. To na tym etapie zaczynają odchodzić dodatkowe funty. Czas trwania szkolenia powinien wynosić co najmniej 45 minut.

Biegnij z maksymalną prędkością, od czasu do czasu zmniejszając i zwiększając tempo. Za kilka miesięcy zobaczysz doskonały wynik, a oprócz spadku wagi postać stanie się ciasna i piękna.