Velvet to popularny klasyczny materiał, używany najczęściej do szycia ubrań przeznaczonych do publikacji. Sukienka z aksamitu może natychmiast dać każdej kobiecie szyk i elegancję. Jest nieodzownym elementem garderoby każdej efektownej pani. Ale ze względu na złożoną strukturę i trudności w doborze akcesoriów, nie każda kobieta odważy się założyć aksamitną sukienkę.

Jak iz czym nosić wieczorowe suknie z aksamitu?

Pomimo tego, że aksamit zwykle jest wymazywany na specjalne okazje, spróbuj przekształcić tę sukienkę w swobodną sukienkę. Najlepiej będzie połączyć sukienkę z nieprzezroczystymi rajstopami i bawełniany lub dzianinowy sweter.

Jeśli figura nie jest idealna, należy zwrócić uwagę na aksamitną sukienkę. Model ten nadaje się zarówno do wychodzenia, jak i chodzenia do biura, i doskonale ukryje pełną figurę.

Teraz zastanówmy się, z czym połączyć strój z aksamitu w zależności od jego koloru.

  1. Długa czarna aksamitna sukienka to klasyczna, najbardziej znajoma i neutralna opcja. Ale wygląda zbyt surowo, dlatego należy go rozcieńczyć jasnymi odcieniami czerwieni lub niebieskiego. Ponadto obraz można uzupełnić dekoracjami jubilerskimi z wielobarwnymi kamieniami szlachetnymi. Ponadto należy pamiętać, że aksamit jest ciężkim materiałem, a czarny kolor sprawia, że ​​jest jeszcze cięższy. Dlatego styliści zalecają rozcieńczenie obrazu innymi materiałami, takimi jak koronki lub jedwab.
  2. Niebieska sukienka z aksamitu i czarne rajstopy. Dodaj do butów wzdłuż szpilki i akcesoriów z nadrukiem lamparta.
  3. Czerwona aksamitna sukienka wygląda bardzo wyzywająco, zdecyduje się nosić tylko odważne, pewne siebie piękno. Możesz go założyć razem z nim rajstopy cielesne bez zdjęcia, złotej biżuterii lub biżuterii.
  4. Zielona aksamitna sukienka nie jest tak powszechna. Udekoruje dziewczynę kolor typu "jesień" i będzie wspaniale wyglądać z rudymi lub jasnymi włosami. Z biżuterii wybierz tylko złoto, możesz ze szmaragdów lub diamentów. Buty i torebki mogą być również złote lub ze złotymi dodatkami. Również brązowe buty i torebka będą wyglądać świetnie.
Aksamitna sukienka 1Aksamitna sukienka 2Aksamitna sukienka 3
Aksamitna sukienka 4Aksamitna sukienka 5Aksamitna sukienka 6
Aksamitna sukienka 7Aksamitna sukienka 8Aksamitna sukienka 9