Stolicą boliwijskiego departamentu Beni jest Trynidad. Wystarczy spojrzeć na mapę kraju i stanie się jasne, gdzie znajduje się Trinidad - w pobliżu miasta Santa Cruz na północnym zachodzie Boliwii . Według dokumentów archiwalnych, miasto pierwotnie założono na jednym z brzegów rzeki Mamore, ale sto lat później przeniesiono je do korzystniejszego miejsca z ekonomicznego punktu widzenia. Dzisiaj Trynidad jest nowoczesnym miastem i centrum rolniczym kraju.

Trynidad na mapie

Klimat

Miasto jest zdominowane przez tropikalny klimat, dlatego pogoda w Trynidadzie charakteryzuje się wysokimi temperaturami i intensywnymi opadami przez cały rok.

Rozrywka

Jeśli chodzi o wakacje w Trynidadzie, nie jest szczególnie popularny w środowisku turystycznym z powodu wilgotnego, gorącego klimatu. Jednak to miasto jest punktem wyjścia do wielu ciekawych podróży. Z Trynidadu są zorganizowane wycieczki w tropikalnych lasach otaczających Amazonię, na sawannach, do brzegów sztucznych zbiorników Laguna-Suarez i Puerto Barador, zamieszkałych przez różowe delfiny.

Центр города

Główną atrakcją miasta Trynidad w Boliwii jest wyjątkowa, niemal nietknięta przyroda. Lasy tropikalne są bogate w rośliny i zwierzęta. Idąc do nich, z całą pewnością znajdź doświadczonego przewodnika, który będzie cieszył się pięknem i nie zgubi się.

Природа Тринидада - главная ценность

Obiekty noclegowe i gastronomiczne

Jeśli chodzi o nocleg i śniadanie, w Trynidadzie jest wiele miejsc, które rozwiążą te natychmiastowe problemy.

Spróbuj narodowych potraw Kuchnia boliwijska przy akompaniamencie instrumentów krajowych można znaleźć w restauracjach Brasileirinho, El Centro - Tammy's Roca. W Dulces Secretos można napić się herbaty lub kawy. Tutaj będzie oferowane doskonałe pieczenie. Możesz spróbować tradycyjnych drinków w barach La Previa Shots, Pichanga.

Istnieje 10 hoteli w Trinidad. Country Hotel Trinidad, Hotel Restaurant Papillon, Papillon są uważane za najlepsze. Goście doceniają pracę personelu i proponowaną usługę, a także bardzo przystępne ceny.

.
Территория одного из отелей

Jak się tam dostać?

Możesz dostać się do Trynidadu na różne sposoby. Na przedmieściach znajduje się lotnisko, które przyjmuje loty krajowe. Trasa lotnicza ze stolicy Boliwii potrwa nieco ponad godzinę. Ponadto sąsiednie miasta i Trynidad są połączone koleją i autostradami. Podróż autobusem lub pociągiem zajmie więcej czasu, ale jednocześnie możesz cieszyć się pięknem natury Boliwii.