Dla tych, którzy nie wiedzą, jaki jest ogólny wygląd, wyjaśnijmy w skrócie. To albo kiedy wszystkie ubrania, buty i akcesoria są wykonane w jednym kolorze, albo wszystko to jest tworzone przez tego samego projektanta.

Całkowity wygląd w świecie mody od dawna uważany jest za złą formę. Jednak nowoczesne kobiety mody nauczyły się tworzyć takie obrazy, które wyglądają harmonijnie i nie są nudne. Na przykład używają różnych odcieni tego samego koloru - od jasnego do ciemnego, a jednocześnie monitorują swoje współbrzmienie.

Ale od stóp do głów, aby ubierać się w jedną markę, już jest mauva. Bardziej pożądana jest umiejętność łączenia w swoim stylu elementów od różnych projektantów. Na przykład torebka i buty od wybitnego projektanta mody i sukienka od mniej znanej.

Innym rodzajem wyglądu całości jest dokładne kopiowanie obrazu określonego modelu, aktora filmowego, piosenkarza. Takie zachowanie jest z pewnością skazane na winę i odrzucenie w świecie wielkiej mody.


Całkowity czarny wygląd

Czarny to uniwersalny kolor. Jest elegancki, surowy, uroczysty, elegancki i neutralny. Nadaje się do prawie wszystkich okazji: impreza, biuro, restauracja, park.

Ale najważniejszą zaletą Total black look jest wyjątkowa okazja, aby połączyć różne rzeczy w stylu w swoim pakiecie, całkowicie nie martwiąc się o ich kompatybilność kolorystyczną. Szczególnie ten styl pasuje do blondynki i rudowłosej dziewczyny.

Całkowity biały wygląd

Biały jest kolorem harmonii, oczyszczenia, światła, doskonałości. I we współczesnym świecie, w czasach starożytnych białe ubrania miał to samo znaczenie. Jest doskonały i samowystarczalny, i, podobnie jak czerń, jest absolutnie uniwersalny.

Podczas tworzenia Całkowicie białego wyglądu nie jest zbyteczne dodawanie do obrazu jasnego szczegółu, co pozwoli zaoszczędzić mu sterylności i nudy. Ale ogólnie ten styl jest idealny. Mówi o zaufaniu i sukcesie kobiety, która ją wybiera.

total look1total look2total look3
total look4całkowity wygląd5total look6
total look7całkowity wygląd8total look9