Od kilku lat filcowe buty przestają być tylko ciepłymi zimowymi butami. Teraz możesz znaleźć różne stylowe buty, ozdobione jasnymi i oryginalnymi rysunkami. Czasami można znaleźć takie niezwykłe buty i różne sklepy, ale częściej takie buty można znaleźć w Internecie, ponieważ autorzy robią je ręcznie. Takie buty będą doskonałym dodatkiem do garderoby ze względu na jego wszechstronność, a także wyjątkowość. Przyjrzyjmy się bliżej, co projektant czuł, buty i dlaczego są bardziej odpowiednie - na ulicy lub w domu.


Markowe buty ręcznie robione

Po pierwsze, należy od razu zauważyć, że istnieje kilka zupełnie różnych modeli filcowych botków, ponieważ wszyscy ich autorzy pracują w swoim stylu i wybierają różne materiały. Jak już wspomniano, można znaleźć w sklepach i butach od projektantów, którzy są wysokiej jakości, a także wysokiej ceny. Są one wykonane z podeszwą, więc świetnie nadaje się do noszenia na ulicy. Ale są też tak zwane markowe buty, które są robione przez needlewien w domu. W tym samym czasie niektórzy z nich wolą kupować lub zamawiać gotowe podstawy na kreatywność w fabrykach, to znaczy buty z podeszwą, zamek błyskawiczny i całą resztę. A następnie udekoruj te podstawy za pomocą filcowania lub innych technik. Ale są tacy rzemieślnicy, którzy tworzą buty na własną rękę, ponownie za pomocą specjalnej techniki filcowania, a takie modele wyróżniają się tym, że są solidną konstrukcją, to znaczy, że można je chodzić tylko w domu, ponieważ mają też filcowe lub wełniane podeszwy.

projektant valenki 1projektant valenki 2projektant valenki 3
markowe buty 4projektant valenoks 5projektant valenki 6

Ogólnie rzecz biorąc, ta jedna i druga opcja jest interesująca na swój sposób, ale wybór zależy oczywiście od tego, do czego potrzebujesz valenki i gdzie chcesz je nosić. Obuwie domowe Taki plan jest bardzo wygodny i ciepły, aby twoje nogi nie zamarzły, nawet podczas przerw w ogrzewaniu. Ale modne valenki do codziennego noszenia na ulicy - to oryginalny styl "highlight", który sprawi, że najprostszy obraz będzie niezapomniany i niezwykły.

projektant valenki 7projektant valenki 8projektant valenki 9
projektant valenki 10projektant valenki 11projektant valenki 12
projektant valenki 13projektant valenoks 14markowe buty 15