Sukienka sprawia, że ​​kobieta nie może się oprzeć, ale nieudolny wybór stylu i długości produktu może z łatwością negować wszystkie twoje wysiłki. Zapamiętaj kilka zasad, które nie pozwolą ci popełnić błędu podczas przymierzania i kupowania rzeczy. Zwróć uwagę na długość sukienki i preferuj tę, która najlepiej cię zdobi - mini, midi, maxi.

Jak długo powinna wyglądać sukienka?

Długość sukienki na podłogę była hitem w zeszłym sezonie. Dzisiaj projektanci skrócili rąbek demokratycznego midi lub odważnego mini. Pomimo trendów mody, buduj na swoim wzroście, rysach, kształtach nóg.

Długość sukienki dla małych dziewczynek powinna być nieco powyżej kolan. W ten sposób dodaj kilka centymetrów. Dobrze dopasowane stroje o minimalnej ilości wystroju. Nie trudno jest dodać wysokości za pomocą wysokich talii i długich pionowych cięć. Surowo zabrania się noszenia modeli na środku łydki.

Wysokie kobiety mody mogą wybrać dowolną długość. Dziś produkty, które koncentrują się na talii są bardzo popularne. Podkolanówki są idealne dla Ciebie. Nie będzie zbędny, na przykład falbanki czy marszczenia. Baby doll - modna sukienka na chude piękności. Tutaj odpowiednie będą sukienki średniej długości - najlepsza opcja dla kobiet o średnim wzroście.

Wybierając sukienkę mądrze

Szczególnie ważna jest długość sukienki na wizerunku kobiety biznesu. Aby dopasować strój, wybierz strój ze spódnicą nie wyższą niż kolano. Długa spódnica jest również nie na miejscu w środowisku biznesowym.

Każda kobieta powinna wiedzieć, kiedy nie nosić krótkiej spódnicy:

  • na rozmowę kwalifikacyjną;
  • w kościele i na przebudzeniu;
  • na każde oficjalne spotkanie;
  • pójście do nieznanej firmy;
  • poznanie rodziców jego młodego człowieka.

W tym samym czasie krótka spódnica będzie odpowiednia na imprezie, dyskotece, urodzinach przyjaciół, na każdą uroczystość bez zasad, które pasują i oczywiście na randkę.

Najbardziej uniwersalna jest długość midi - kobiety w każdym wieku mogą ją bezpiecznie nosić, a sukienki o długości do kolan lub kawioru będą wyglądały odpowiednio na każdą okazję.

sukienka 1 długośćdługość sukienki 2długość sukni 3
długość sukienki 4długość sukienki 5długość sukienki 6
długość sukienki 7długość sukienki 8długość sukienki 9