Wydruk zwierzęcy skór lamparta nie stracił swojej popularności przez kilka sezonów z rzędu. Ta kolorystyka stała się dość uniwersalna. Produkty w tym schemacie kolorów można znaleźć w stylu casual, business, evening. A jednym z najbardziej popularnych elementów ubioru są długie spódnice lamparta. Dziewczyna w takich ubraniach zawsze będzie przyciągać uwagę innych, mimo że taki obraz nie różni się od obsesji i marszu. Przeciwnie, te łuki można nazwać jasnymi i powściągliwymi w tym samym czasie. W końcu lamparta wydruku zawiera dwa kolory na raz - klasyczny i ciepły brąz. Ale w każdym przypadku, wybierając spódnicę z lamparta na podłogę, musisz wiedzieć, w co ją nosić.

Leopard spódnice w podłodze - modele, które zawsze działają jako główny akcent w obrazie. Dlatego takie produkty muszą być uzupełniane i nie powinny być przerywane przez inne ubrania. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest górny element garderoby w kolorze czarnym - T-shirt, top, golf, raglan i inne. Również stylowy drukowanie lamparta wygląda w połączeniu z białymi ubraniami. A stylowym wyborem w tym przypadku będzie bluza, golf lub obcisła bluzka, uzupełniona butami w wygodnym sportowym stylu - trampki, slipy i inne. Długie spódnice lamparta harmonizują idealnie z szarym odcieniem. Ciepłe, przytulne brązowo-beżowe swetry i swetry będą również dobrym rozwiązaniem. Ale jeśli chcesz stworzyć jasny i chwytliwy łuk, to jedynym właściwym wyborem jest odzież w kolorze turkusowo-niebieskim.

Modne spódnice leopard na podłogę

Dzisiaj projektanci oferują duży wybór stylowych modeli długich spódnic lamparta. Najpopularniejsze produkty to:

  1. Leopard spódnica na szyfonie . Lekka, półprzezroczysta tkanina w połączeniu z maksymalną długością i nadrukiem zwierzęcia wygląda idealnie. Spódnica z szyfonu jest najczęstszym wzorem w kolorze lamparta.
  2. Dzianinowa spódniczka leopard na podłogę . Dla projektantów zimnych i sezonowych proponujemy modele z grubej i elastycznej dzianiny. Jednak ze względu na rozciąganie tkaniny opcja ta wydaje się niejasna, co nie czyni jej popularną.
  3. Długa satynowa spódniczka z lamparta . Najpiękniejsze, dobrze dopasowane do wieczornych łuków są uważane za modele w podłodze lśniącego, płynącego materiału. Satynowe spódnice Leopard prezentowane są w prostym kroju i często z asymetrycznym dołem.
długa spódniczka z lamparta z tym, co należy nosić 1długa spódniczka z lamparta z tym, co należy nosić 2długa spódniczka z lamparta z tym, co należy nosić 3
długa spódniczka z lamparta z tym, co należy nosić 4długa spódniczka z lamparta z odzieżą 5długa spódniczka z lamparta z tym, co można nosić 6
długa spódniczka z lamparta z tym, w co się ubrać 7długa spódniczka z lamparta z tym, co należy nosić 8długa spódniczka z lamparta z tym, w co się ubrać 9