Wybór programu treningowego zależy od Twoich celów - uprawiania sportu, budowania mięśni, uczestnictwa w zawodach, zawodów, wszystko to wymaga wielu godzin pracy dziennie. Ale są też ćwiczenia idealne dla osób poszukujących piękna i zdrowia - to prosta gimnastyka tybetańska.

Ten kompleks gimnastyka tybetańska dla leniwych, musisz wykonywać codziennie - w tym przypadku, to wszystkie zasady. Jednak długość twojego treningu tybetańskiego może wynosić 5-10 minut, możesz powiedzieć, że nie zajmuje Ci to wcale czasu, ale musisz też robić to powoli.

Kiedy wszystko jest w porządku w ciele, samo normalizuje wszystkie swoje procesy i funkcje i zapewnia oczyszczone, zdrowe ciało. Dotyczy to również utraty wagi, ponieważ tybetańska gimnastyka nadaje się również do utraty wagi. Utrata masy ciała lub przybieranie na wadze - bez względu na to, jaki masz problem, wykonuj najprostszy kompleks do wyleczenia, a sam organizm dostosuje swój wygląd i stan wewnętrzny.

Początkowo ten złożony gimnastyk tybetański mnich, którego użyjemy do utraty wagi, był tajemnicą, żyjąc tylko wśród wysokich gór i oświeconych umysłów. Jednak po opublikowaniu książki Petera Keldera "Okiem odrodzenia" prosty i skuteczny system ćwiczeń stał się niezwykle popularny na całym świecie, ponieważ jego drugie imię, już przypisane przez następnego autora książki o perłach tybetańskich, jest "Okiem przebudzenia dla współczesnej kobiety". W obu książkach chodzi o to, że ten tybetański gimnastyka hormonalna przydatne dla utraty wagi, dla równowagi psychicznej i piękna oraz dla wszystkiego, co możesz wymyślić.

Ćwicz

Zanim zaczniesz gimnastykę, usiądź, zrelaksuj swoje ciało, skoncentruj się na centrum energetycznym - obszarze pępka, poczuj krążącą w tobie siłę życiową.

Wierzchołek głowy powinien być wyciągnięty do nieba, kość ogonowa powinna być lekko zaciśnięta pod nią, dłonie powinny być rozluźnione, kręgosłup powinien być wyprostowany.

Zrób wdech i wydech kilka razy, a następnie przywitaj się z czterema żywiołami - Słońcem, Niebo, Wodą i Ziemią.

Oddaj swoją energię wewnętrzną od stóp do głów, wzdłuż kręgosłupa.

Ćwiczenia powinny być wykonywane bardzo powoli.

  1. Stoimy prosto, wdychamy i przez boki, wyciągamy ręce w górę. Przy wydechu zrelaksuj się "rzucając" wszystko w dół - pochylając ciało do przodu i pozwalając, by nasze ręce zwisały. Wykonujemy 3 razy.
  2. Rozłożymy ręce na boki, wykonujemy obroty w prawo. Musisz spojrzeć na jeden punkt, liczba powtórzeń powinna być dziwna - rozpoczynamy od 3 powtórzeń i stopniowo dostosowujemy do 21 razy.
  3. Położyliśmy się na podłodze, ramiona wzdłuż ciała, nogi wyciągnięte. Podnieś głowę, a następnie podnieś nogi pionowo. Skarpety ciągną się, broda przyciśnięta do klatki piersiowej. Schab należy przycisnąć do podłogi. Wdech - podnieś głowę, opóźnij - podnieś nogi, zrób wydech - opuść nogi, a następnie głowę.
  4. Siedząc, skarpetki na sobie, z naszymi dłońmi spoczywamy na podłodze, bierzemy pozycję "stołu" - z miednicą, którą rozciągamy do góry, odsuwamy głowę do tyłu, plecy, miednica i głowa są równoległe do podłogi. Schodzimy do PI, wdychamy - przyciskając brodę do klatki piersiowej, z opóźnieniem, w którym rozciągamy miednicę, wydychamy - schodzimy.
  5. Klęcząc, rozstawione szeroko nogi, z palcami ułożonymi na podłodze, z rękami w dolnej części pleców. Podczas wdechu odchylamy się, gdy wydychamy, podchodzimy do PI, pochylamy głowę do klatki piersiowej. Odchylenie powinno znajdować się dokładnie w klatce piersiowej, a nie w talii, do tego potrzebne są ramiona - kontrolują ugięcie w talii.
  6. Leżymy na podłodze, ramiona wyprostowane, ciężar ciała na palcach i na rękach. Rozciągamy się do góry, wdychamy - zostawiamy psa w pozie z pyskiem w dół, to jest, składamy na pół, z miednicą rozciągającą się do góry, ręce i nogi są rozciągnięte. Po wydechu wracamy do PI.
  7. Rozciąganie - wstań prosto, ustaw prawą rękę nad głową, lewą przesuń wzdłuż nogi. Przechylamy się w lewo, patrzymy na prawą rękę, a potem na drugą stronę.
  8. Nogi razem, ramiona po bokach, podnosimy się, rozciągamy do Słońca, stoimy na palcach, czerpimy energię Słońca. Na wydechu opuść się, połącz swoje ręce na klatce piersiowej - prześlij całe światło i ciepło do swojego serca.