Eksperci twierdzą, że 80% skutków utraty wagi osiąga się poprzez odżywianie, a raczej poprzez dietę i równowagę. Pozostałe 20% to ćwiczenia z dietą.

Należy pamiętać, że dieta i ćwiczenia na odchudzanie musi być konsekwentny. Bardziej precyzyjnie, siedzenie na diecie o wyjątkowo niskokalorycznej diecie i jednocześnie brak siły do ​​poruszania się będzie znacznie mniej skuteczne niż średnia dieta kaloryczna i zestaw ćwiczeń.

A dobre, złożone ćwiczenia są wykonywane przez dwa elementy - obciążenia cardio i trening siłowy. Cardio przyczynia się do aktywacji utraty tkanki tłuszczowej, a ćwiczenia siłowe zmniejszają objętość organizmu. Dlatego zaopatrz się w dwa najtańsze i najskuteczniejsze symulatory - skakanka (cardio) i hantle (obciążenie mocy).

Ćwiczenia

1. Rozgrzewka:

  • ręce mahi przed klatką piersiową i plecami;
  • okrągły obrót rąk w tę iz powrotem;
  • rozprostowujemy nogi - zginamy nogę w kolanie, a nasze dłonie dotykają stopy do pośladków, powtarzamy na drugiej nodze;
  • ataki - sprężyście i zrób bułki;
  • skacze.

2. Wykonaj wszystkie ćwiczenia na 10 powtórzeń - jeden po drugim, z rzędu, bez odpoczynku. Weź hantle w dłonie, zegnij łokcie i trzymaj hantle na wysokości ramion. Robimy przysiady i na wzrost naciskając ramiona w górę z wydechem.

3. Schodzimy do przodu, kładziemy nacisk kładąc się z hantlami w rękach. Robimy trakcję w górę ze stojaka, układając się na przemian z rękami.

4. Wracając do pozycji stojącej, dwie nogi razem, pochylając się do przodu - z ramionami i hantlami, które rozciągamy do stóp, unieś jedną z nóg równolegle do podłogi. Zmienimy nogi.

5. Zostawiamy jeden hantel, leżą na podłodze, prawa noga jest zgięta, lewa jest przedłużona, prawa ręka z hantle jest rozciągnięta nad głową, lewa na brzuchu. Podnoszenie ciała i rozciąganie hantli.

6. Opuszczamy hantle, wykonujemy skok w dal z przetaktowywaniem.

7. Bierzemy lina - skakać.

8. Przeprowadzamy upr.5 na drugiej stronie.

9. Następnie powtórz ćwiczenia 6, 7, 8 w drugiej rundzie.